Pergole Radlin

Pergole ogrodowe pełnią nie tylko funkcję ozdobną, ale również pozwalają zakryć dużą powierzchnię tarasów. Zadaszenia chronią przed mocnymi promieniami słonecznymi i deszczową pogodą podczas upalnych dni, kiedy lubimy spędzać dużo czasu na zewnątrz. Pergola ogrodowa to rzeczywiste zbawienie, kiedy zarządziliśmy grilla, zaprosiliśmy gości, lecz pogoda ma zdecydowanie inne zamiary.

Szukasz stylowego zabudowania pergolą w rejonie Radlina? Dobrze trafiłeś, bo pergole ogrodowe to nasza specjalność zawodowa. Bezpieczna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskujemy Klientów na terenie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego ogrodu


Prosty wygląd sprawia, iż będą pasować zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna konstrukcja dachu zrobiona z ruchomych lameli chroniących przed promieniami słonecznymi oraz deszczem. Komfort użytkowania i wygodę daje sto % szczelności dachu, oraz system ukrytych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Kolejnym atutem jest możliwość zastosowania własnego oświetlenia LED, głośników oraz przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużoną wersję salonu.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułów,
 • możliwość zastosowania oświetlenia LED,
 • opcja wylakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli tarasowej?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, solidnego wykonania oraz efektywnego wrażenia wzrokowego przez wiele lat. Spersonalizowane oświetlenie LED dodatkowo wzmocni walory wizualne że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo zalet, a zalicza się do nich:

 • odporność na warunki atmosferyczne - prawidłowe wykonanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez znaczenia na pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinowania - zastosowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Wykonanie zamontowanie pergoli tarasowej to same plusy, które są zauważalne już od pierwszego dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności większe poczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na nieosłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności stosowania parasola albo innych podobnych przedmiotów zapewniających ochronę przed bezpośrednim działaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Radlinie

EMV Systemfenster to marka, która jest na rynku już wiele lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikatowe rozwiązania, które są dopieszczane już ponad 12 lat. Wszystkie nasze technologie są kompatybilne i przetestowane przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeśli szukasz sprawdzonego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już setki osób, a Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom? Pamiętaj, że projektujemy także okna w Radlinie.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych