Pergole Radlin

Zamów pergole od razu!

Pergole ogrodowe pełnią nie tylko funkcję ozdobną, lecz również pozwalają zakryć dużą powierzchnię tarasu. Zadaszenia ochraniają przed mocnymi promieniami słonecznymi i deszczową pogodą podczas gorących dni, kiedy preferujemy spędzać więcej czasu na zewnątrz. Pergola tarasowa to realne zbawienie, kiedy zarządziliśmy grilla, zaprosiliśmy gości, ale warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne plany.

Poszukujesz nowoczesnego zabudowania pergolą na terenie Radlina? Dobrze się składa, ponieważ zadaszenia tarasowe to nasza specjalność zawodowa. Bezpieczna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskaliśmy Klientów na terenie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - nowoczesne rozwiązanie dla Twojego domu


Klasyczny wygląd sprawia, że wpasują się zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna budowa dachu zrobiona z ruchomych lameli chroniących przed słońcem i deszczem. Komfort używania i wygodę daje 100 % szczelności dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Kolejnym atutem jest opcja zamontowania własnego oświetlenia LED, głośników i przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużenie własnego salonu.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułowej,
 • możliwość zastosowania oświetlenia LED,
 • opcja wylakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli tarasowej?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, mocnego wykonania oraz imponującego wrażenia wizualnego przez wiele lat. Spersonalizowane oświetlenie LED dodatkowo wzmocni walory wzrokowe że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele zalet, a zalicza się do nich:

 • odporność na pogodę - prawidłowe zamontowanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez względu na pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinacji - zamontowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Wykonanie zamontowanie pergoli to same plusy, które są zauważalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim większe poczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności korzystania z parasola albo innych dodatkowych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim działaniem słoońca.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Radlinie

EMV Systemfenster to marka, która jest na rynku już wiele lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikalne pomysły, które są doskonalone już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze technologie są kompatybilne i sprawdzone przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeśli szukasz solidnego wykonawcy z jakościowymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już tysiące osób, a Ty możesz przyłączyć się do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocną dłonią.

Jeśli jesteś w momencie planowania remontu bądź budujesz dom, pamiętaj, że projektujemy także okna w Radlinie.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Ostatnia aktualizacja