Zamów okna od razu!

Okna są swego rodzaju wglądem na świat i pełnią mnóstwo roli.


  • Po pierwsze, odpowiednie szyby są izolatorem ciepła
  • Stoją na straży ciepła w pokoju
  • Nie dopuszczają, aby podmuch wiatru i pozostałe zmiany pogodowe miały wpływ na dobre samopoczucie domowników

Każdy producent okien w Sosnowcu wie, jak ważna jest profesjonalna technologia i jakość dobieranych materiałów, po to by okna w należyty sposób spełniały swoją rolę. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być rozważnym wyborem, ponieważ to od nich będzie zależeć np. jak wysokie będą rachunki, wilgotność pokoi. Powszechnie wiadomo, że w kamienicach, w których jest duży stopień zawilgocenia. źle się funkcjonuje, a wszystkie rzeczy przybierają charakterystycznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są także świetnym izolatorem, a w szczególności ochraniają mieszkańców przed promieniami słonecznymi i oświetleniem np. lamp ulicznych, które mogą zaburzać naturalne funkcje snu

Dobór okien w domu jest niezwykle ważnym zadaniem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Dlaczego EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym idzie związanie z oknami. W trakcie dwunastu lat istnienia na rynku stworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, po to by razem wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, po to by znajdować realne pomysłu dla różnego typu problemów. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV, który jest przeznaczony do zastosowania w technologii plug-and-play oraz zezwala na biegłą , a także łatwą obróbkę okna.

Ten system sprawdził się na taką skalę, że byliśmy w stanie rozbudować działalność o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. To, co nie możliwe, to nasze sprzymierzenie i nie stronimy od skomplikowanych projektów na specjalnie zamówienie. Chętnie przyjrzymy się bliżej niestandardowym wizjom oraz zaproponujemy możliwe opcje do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Sosnowcu


Sosnowiec to Twoje miasto? Budujesz dom lub zmieniasz okna? Szukasz sprawdzonego systemu wykonanego z odpowiednich materiałów, które będzie się sprawowało przez długi czas? Idealnie wybrałeś! W naszej ofercie znajdują się niestandardowe rozwiązania oraz doradztwo w każdym momencie zakupowym.

Naszych Klientów traktujemy indywidualnie, a każdy projekt rozpatrujemy z dużą dokładnością. Okna zewnętrzne dla osób z Sosnowca są szczególnie ważnym elementem, zwracając uwagę na znaczną ilość zanieczyszczeń, która jest dość ciężka do zniesienia w czasie jesienno-zimowym. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dowiedz się więcej o możliwych systemach okiennych w Sosnowcu. Fabrykant okna powinien chętnie wytłumaczyć, jakie atrybuty posiadają jego produkty

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu ustalenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim domu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to firma, której możesz zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz Twoja kolej. Nie zwlekaj i złóż zapytanie zaraz. Wykonujemy także pergole w Sosnowcu.

Sprawdź systemy naszych okien


home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 797 526 097 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych