Okna Radlin

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są swego rodzaju wglądem na rzeczywistość i spełniają mnóstwo funkcji.


  • Przede wszystkim dobre szyby są izolatorem ciepła
  • Stoją na straży ciepła w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby wiatr i inne warunki atmosferyczne wpływały na komfort domowników

Profesjonalny producent okien w Radlinie wie, jak istotna jest dobrze dobrana technika wykonania oraz jakość stosowanych materiałów, aby okna w odpowiedni sposób spełniały swoją rolę. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być odpowiedzialnym wyborem, ponieważ to od nich zależy np. wysokość rachunków za ogrzewanie, zawilgocenie pokoi. Każdy wie, że w domach, w których jest duży stopień zawilgocenia. źle się funkcjonuje, a wszystkie przedmioty przybierają specyficznego zapachu.


Rolety są też świetnym izolatorem, a w szczególności chronią domowników przed słońcem oraz oświetleniem nocnym np. lamp ulicznych, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje snu

Dobranie ościeżnicy i okien w mieszkaniu jest niezwykle istotnym zadaniem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Czym się wyróżnia EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym idzie powiązanie z oknami. W trakcie 12 lat funkcjonowania w branży stworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, aby wspólnie wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, po to by odnajdywać realne rozwiązania dla różnego typu problemów. Opracowaliśmy system produkcyjny okien PCV w formie kanapki, który nadaje się do zastosowania w technologii plug-and-play oraz zezwala na ekspresową oraz efektywną obróbkę okna.

Nasz system został wdrożony się na taką skalę, że byliśmy w stanie rozbudować działalność o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. Wyzwanie to nasze drugie imię i nie boimy się wymagających projektów indywidualnych. Chętnie przyjrzymy się bliżej niecodziennym pomysłom oraz postaramy się zaproponować możliwe warianty do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Radlinie


Radlin to Twoje miejsce zamieszkania? Jesteś na etapie budowy domu lub wymieniasz okna? Poszukujesz sprawdzonego rozwiązania wykonanego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawdzało przez wiele lat? Świetnie trafiłeś! Oferujemy niebanalne pomysły oraz pomoc w każdym momencie zakupowym.

Klientów traktujemy z dużą uwagą, a a do projektów podchodzimy z największą rozwagą. Okna zewnętrzne dla osób z Bierunia są szczególnie ważnym elementem, ze względu na znaczną ilość zanieczyszczeń, która może się okazać dość uciążliwa w czasie chłodnych dni. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdź więcej informacji o możliwych zastosowaniach w Radlinie. Producent okna ma za zadanie chętnie wytłumaczyć, jakie atrybuty posiadają jego okna

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Skontaktuj się z ekspertami

Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu rozważenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim mieszkaniu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już wiele firm. Teraz Twoja kolej. Nie czekaj i wyślij zapytanie . Wykonujemy także pergole w Radlinie.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych