Okna Sierakowice

Zamów okna od razu!

Okna są pewnego rodzaju wglądem na otoczenie oraz pełnią wiele funkcji.


  • Po pierwsze, odpowiednie okna są izolatorem ciepła
  • Pilnują utrzymania odpowiedniej temperatury w pokoju
  • Nie dopuszczają, aby wiatr oraz pozostałe warunki atmosferyczne miały wpływ na komfort domowników

Rzetelny producent okien ma świadomość, jak istotna jest dobrze dobrana technologia oraz jakość stosowanych materiałów, po to by okna w odpowiedni sposób wypełniały swoje zadanie. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być przemyślanym wyborem, ponieważ to od nich zależy np. jak wysokie będą rachunki, wilgoć pokoi. Każdy wie, że w mieszkaniach, w których jest duże zawilgocenie. źle się funkcjonuje, a wszystkie rzeczy nabierają specyficznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są także super izolatorem, a w szczególności zabezpieczają nas przed promieniami słonecznymi oraz oświetleniem np. lamp ulicznych, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje snu

Dobór ościeżnicy i okien w domu jest niezwykle istotnym zadaniem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Z jakiego powodu EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest związanie z oknami. W trakcie dwunastu lat działalności powołaliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, po to by razem wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, po to by znajdować realne rozwiązania dla różnego rodzaju wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV, który jest przeznaczony do stosowania w technologii plug-and-play i zezwala na biegłą , a także sprawną obróbkę okna.

Ten system został wdrożony się na taką skalę, że mogliśmy poszerzyć działalność o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. To, co nie możliwe, to nasze sprzymierzenie i nie boimy się wymagających projektów na specjalnie zamówienie. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niecodziennym wizjom oraz zaproponujemy możliwe opcje do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Sierakowicach


Sierakowice to Twoje miasto? Budujesz dom ,bądź wymieniasz okna? Szukasz rzetelnego rozwiązania zrobionego z uznanych materiałów, które będzie spełniało swoje funkcje przez wiele lat? Super wybrałeś! W naszej ofercie znajdują się niestandardowe rozwiązania i wsparcie w każdym momencie zakupu.

Naszych Klientów traktujemy z dużą uwagą, a każdy projekt rozpatrujemy z dużą rozwagą. Okna zewnętrzne dla ludzi z Sierakowic są istotnie ważnym elementem, ze względu na dużą ilość smogu, która może się okazać mocno uciążliwa w okresie jesienno-zimowym. Okna PCV są bardzo szczelne, nie wymagają konserwacji i są odporne na zarysowania. Sprawdź więcej informacji o możliwych systemach okiennych w Sierakowicach. Fabrykant okna ma za zadanie chętnie wytłumaczyć, jakie zalety posiadają jego okna

Stolarka okienna EMV


Typy stolarki okiennej charakteryzują się różnymi cechami. Dobór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Najważniejszymi dla nas jako producenta okien są jakość i satysfakcja Klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka komponująca się z elewacją budynku.

Zaczerpnij wiedzy u ekspertów

Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim mieszkaniu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz czekamy na Ciebie. Nie czekaj i złóż zapytanie już dziś.

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 797 526 097 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych