Okna Radzionków

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są pewnego rodzaju wglądem na świat i pełnią mnóstwo roli.


  • Przede wszystkim dobre okna izolują ciepło
  • Pilnują ciepła w pokoju
  • Nie dopuszczają, aby wiatr i inne warunki atmosferyczne miały wpływ na dobre samopoczucie mieszkańców

Profesjonalny producent okien w Radzionkowie wie, jak istotna jest dobrze dobrana technika wykonania oraz jakość stosowanych materiałów, po to by okna w należyty sposób wypełniały swoje zadanie. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być rozważnym wyborem, ponieważ to od nich będzie zależeć np. jak wysokie będą rachunki, zawilgocenie pokoi. Wszyscy wiemy, że w mieszkaniach, w których jest duży stopień zawilgocenia. niekomfortowo się przebywa, a wszystkie rzeczy przybierają charakterystycznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są także idealnym izolatorem, a w szczególności zabezpieczają mieszkańców przed promieniami słonecznymi oraz oświetleniem nocnym np. latarni, które mogą zaburzać naturalne funkcje zasypiania

Wybranie ościeżnicy i okien w mieszkaniu jest niezwykle ważnym elementem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Czym się wyróżnia EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest związanie z oknami. W trakcie 12 lat istnienia na rynku utworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, po to by wspólnie wymieniać się doświadczeniami. Nasza grupa czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, po to by znajdować realne pomysłu dla różnego rodzaju wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy produkcję okien PCV, który nadaje się do stosowania w technologii plug-and-play oraz zezwala na biegłą , a także sprawną obróbkę okna.

Nasz system został wdrożony się na taką skalę, że mogliśmy rozbudować firmę o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. Wyzwanie to nasze drugie imię i nie boimy się wymagających projektów na specjalnie zamówienie. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom i zaproponujemy możliwe warianty do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Radzionkowie


Radzionków to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu ,bądź wymieniasz okna? Poszukujesz sprawdzonego systemu zrobionego z odpowiednich materiałów, które będzie się sprawowało przez długi czas? Świetnie trafiłeś! Oferujemy niebanalne pomysły i pomoc na każdym etapie zakupowym.

Naszych Klientów traktujemy indywidualnie, a każdy projekt rozpatrujemy z dużą dokładnością. Okna zewnętrzne dla osób z Radzionkowa są szczególnie ważnym aspektem, ze względu na dużą ilość smogu, która może być mocno ciężka do zniesienia w czasie chłodnych dni. Okna PCV są bardzo szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdź więcej informacji o możliwych zastosowaniach w Radzionkowie. Fabrykant okna powinien chętnie wyjaśnić, jakie zalety mają jego produkty

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia konkretnego rozwiązania w Twoim domu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to firma, której można zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz czekamy na Ciebie. Nie zwlekaj i złóż zapytanie już dziś. Wykonujemy także pergole w Radzionkowie.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Ostatnia aktualizacja