Okna Radzionków

Zamów okna od razu!

Okna są pewnego rodzaju wglądem na świat oraz pełnią mnóstwo funkcji.


  • Przede wszystkim odpowiednie szyby zatrzymują ciepło
  • Pilnują utrzymania odpowiedniej temperatury w pokoju
  • Nie dopuszczają, aby wiatr i inne warunki atmosferyczne wpływały na komfort mieszkańców

Rzetelny producent okien wie, jak istotna jest profesjonalna technika wykonania i jakość stosowanych materiałów, aby okna w należyty sposób spełniały swoją rolę. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być rozważnym wyborem, ponieważ to od nich będzie zależeć np. wysokość rachunków za ogrzewanie, wilgotność pokoi. Powszechnie wiadomo, że w domach, w których jest duża wilgotność. niekomfortowo się przebywa, a wszystkie przedmioty nabierają charakterystycznego zapachu.


Rolety są też super izolatorem, a przede wszystkim chronią domowników przed słońcem oraz oświetleniem nocnym np. latarni, które mogą zaburzać naturalne funkcje snu

Wybranie okien w mieszkaniu jest niezwykle istotnym elementem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Dlaczego EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest związanie z oknami. W trakcie dwunastu lat funkcjonowania w branży stworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, aby razem wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, aby znajdować realne pomysłu dla różnego rodzaju wyzwań technologicznych. Opracowaliśmy system produkcyjny okien PCV, który jest przeznaczony do zastosowania w technologii plug-and-play oraz pozwala na biegłą i efektywną obróbkę okna.

Nasz system został wdrożony się na tyle, że byliśmy w stanie rozbudować działalność o okna PCV (a raczej PVC) , a także aluminium. Wyzwanie to nasze drugie imię i nie stronimy od skomplikowanych projektów na specjalnie zamówienie. Chętnie przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom oraz zaproponujemy możliwe opcje do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Radzionkowie


Radzionków to Twoje miejsce zamieszkania? Jesteś na etapie budowy domu lub wymieniasz okna? Szukasz rzetelnego rozwiązania wykonanego z najlepszych materiałów, które będzie spełniało swoje funkcje przez wiele lat? Idealnie trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się niestandardowe pomysły i wsparcie na każdym etapie zakupowym.

Klientów traktujemy z dużą uwagą, a a do projektów podchodzimy z największą rozwagą. Okna zewnętrzne dla ludzi z Radzionkowa są bardzo ważnym elementem, zwracając uwagę na znaczną ilość zanieczyszczeń, która jest mocno uciążliwa w czasie jesienno-zimowym. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na zarysowania. Sprawdź więcej informacji o możliwych systemach okiennych w Radzionkowie. Fabrykant okna powinien chętnie wytłumaczyć, jakie zalety mają jego okna

Stolarka okienna


Typy stolarki okiennej są powiązane z różnymi cechami. Dobór materiału, rozmiar, kolor i kształt oraz parametry użytkowe są najważniejszymi z nich. Najważniejszymi dla nas jako producenta okien są jakość i satysfakcja użytkownika przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo), a także estetyka komponująca się z elewacją budynku.

Skontaktuj się z ekspertami

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu ustalenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim domu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to marka, której możesz zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz Twoja kolej. Nie zwlekaj i wyślij zapytanie . Wykonujemy także pergole w Radzionkowie.

Sprawdź systemy naszych okien


home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 797 526 097 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych