Okna Radzionków

Zamów okna od razu!

Okna są swego rodzaju poglądem na rzeczywistość i pełnią szereg funkcji.


  • Po pierwsze, odpowiednie okna są izolatorem ciepła
  • Stoją na straży utrzymania odpowiedniej temperatury w pokoju
  • Nie dopuszczają, aby wiatr i inne warunki atmosferyczne miały wpływ na dobre samopoczucie mieszkańców

Każdy producent okien w Radzionkowie wie, jak ważna jest odpowiednia technika wykonania i jakość wykorzystywanych materiałów, po to by okna w należyty sposób spełniały swoją rolę. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być rozważnym wyborem, ponieważ to od nich będzie zależeć np. jak wysokie będą rachunki, wilgotność pokoi. Powszechnie wiadomo, że w kamienicach, w których jest duża wilgotność. niekomfortowo się mieszka, a wszystkie przedmioty przybierają specyficznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są także świetnym izolatorem, a w szczególności zabezpieczają mieszkańców przed słońcem i oświetleniem np. lamp ulicznych, które mogą negatywnie wpływać na naturalne funkcje snu

Dobór ościeżnicy i okien w mieszkaniu jest bardzo ważnym aspektem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Dlaczego EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest związanie z oknami. W trakcie 12 lat działalności stworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, po to by wspólnie wymieniać się doświadczeniami. Nasza grupa czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, po to by znajdować możliwe rozwiązania dla różnego typu problemów. Opracowaliśmy system produkcyjny okien PCV w kształcie sandwich’a, który nadaje się do zastosowania w technologii plug-and-play i pozwala na szybką oraz efektywną obróbkę okna.

Nasz system sprawdzał się na taką skalę, że mogliśmy poszerzyć działalność o okna PCV (a raczej PVC) , a także aluminium. To, co nie możliwe, to nasze drugie imię i nie stronimy od skomplikowanych projektów indywidualnych. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niecodziennym pomysłom i postaramy się zaproponować możliwe warianty do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Radzionkowie


Radzionków to Twoje miejsce zamieszkania? Jesteś na etapie budowy domu lub wymieniasz okna? Szukasz rzetelnego systemu zrobionego z najlepszych materiałów, które będzie spełniało swoje funkcje przez długi czas? Idealnie trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się niestandardowe pomysły oraz pomoc w każdym momencie zakupowym.

Naszych Klientów traktujemy indywidualnie, a każdy projekt rozpatrujemy z największą starannością. Okna zewnętrzne dla ludzi z Pyskowic są bardzo ważnym aspektem, zwracając uwagę na dużą ilość zanieczyszczeń, która może się okazać mocno ciężka do zniesienia w okresie jesienno-zimowym. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdź więcej informacji o możliwych technikach wykonawczych w Radzionkowie. Producent okna ma za zadanie chętnie wytłumaczyć, jakie atrybuty posiadają jego okna

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim mieszkaniu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to firma, której możesz zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz Twoja kolej. Nie zwlekaj i wyślij zapytanie zaraz.

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych