Okna Chorzów

Zamów okna od razu!

Okna są pewnego rodzaju poglądem na świat oraz spełniają wiele roli.


  • Przede wszystkim odpowiednie szyby są izolatorem ciepła
  • Stoją na straży utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby wiatr i pozostałe warunki atmosferyczne wpływały na komfort domowników

Rzetelny producent okien w Chorzowie wie, jak istotna jest odpowiednia technologia oraz jakość stosowanych materiałów, po to by okna w prawidłowy sposób spełniały swoją rolę. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być przemyślanym wyborem, bo to od nich będzie zależeć np. wysokość rachunków za ogrzewanie, zawilgocenie pokoi. Wszyscy wiemy, że w domach, w których jest duże zawilgocenie. niekomfortowo się przebywa, a wszystkie rzeczy nabierają charakterystycznego zapachu.


Rolety są także super izolatorem, a w szczególności zabezpieczają mieszkańców przed słońcem oraz światłem np. lamp ulicznych, które mogą zaburzać prawidłowe funkcje zasypiania

Dobranie ościeżnicy i okien w mieszkaniu jest niezwykle ważnym elementem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Dlaczego EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym idzie związanie z oknami. W trakcie 12 lat istnienia na rynku utworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, po to by razem wymieniać się doświadczeniami. Nasza grupa czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, aby odnajdywać realne pomysłu dla różnego typu problemów. Opracowaliśmy produkcję okien PCV w kształcie kanapki, który jest przeznaczony do stosowania w technologii plug-and-play oraz pozwala na biegłą , a także sprawną obróbkę okna.

Ten system został wdrożony się na taką skalę, że byliśmy w stanie poszerzyć działalność o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. Wyzwanie to nasze drugie imię i nie stronimy od wymagających projektów na specjalnie zamówienie. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niecodziennym pomysłom i postaramy się zaproponować możliwe warianty do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Chorzowie


Chorzów to Twoje miejsce zamieszkania? Jesteś na etapie budowy domu ,bądź wymieniasz okna? Szukasz rzetelnego systemu wykonanego z uznanych materiałów, które będzie się sprawdzało przez wiele lat? Świetnie wybrałeś! Oferujemy niestandardowe rozwiązania oraz wsparcie na każdym etapie zakupowym.

Klientów traktujemy indywidualnie, a a do projektów podchodzimy z dużą starannością. Okna zewnętrzne dla ludzi z Chorzowa są bardzo ważnym elementem, ze względu na dużą ilość zanieczyszczeń, która może się okazać mocno ciężka do zniesienia w okresie jesienno-zimowym. Okna PCV są bardzo szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dowiedz się więcej o możliwych zastosowaniach w Chorzowie. Producent okna ma za zadanie chętnie objaśnić, jakie atrybuty mają jego produkty

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami w celu ustalenia konkretnego rozwiązania w Twoim domu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz czekamy na Ciebie. Nie czekaj i wyślij zapytanie już dziś. Wykonujemy także pergole w Chorzowie.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych