Okna Rajcza

Jesteś zainteresowany zamówieniem okien w Rajczy?

Jesteśmy producentem okien z wieloletnim doświadczeniem i swoje okna znamy jak mało kto! Produkujemy solidne okna zarówno do budynków prywatnych, firm, jak i obiektów publicznych. Nie trać czasu na zastanawianie się! Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami! Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku!

Zamów okna od razu!

Okna są pewnego rodzaju wglądem na otoczenie oraz spełniają wiele roli.


  • Po pierwsze, dobre okna zatrzymują ciepło
  • Stoją na straży ciepła w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby podmuch wiatru i inne zmiany pogodowe wpływały na komfort mieszkańców

Profesjonalny producent okien wie, jak ważna jest dobrze dobrana technika wykonania oraz jakość dobieranych materiałów, po to by okna w odpowiedni sposób wypełniały swoje zadanie. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być przemyślanym wyborem, bo to od nich zależy np. jak wysokie będą rachunki, wilgotność pokoi. Wszyscy wiemy, że w kamienicach, w których jest duża wilgotność. źle się mieszka, a wszystkie przedmioty nabierają specyficznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są również świetnym izolatorem, a przede wszystkim ochraniają mieszkańców przed promieniami słonecznymi oraz światłem np. latarni, które mogą zaburzać prawidłowe funkcje snu

Dobranie okien w mieszkaniu jest niezwykle istotnym zadaniem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Czym się wyróżnia EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest powiązanie z oknami. W trakcie 12 lat funkcjonowania w branży stworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, aby wspólnie wymieniać się doświadczeniami. Nasza grupa czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, aby odnajdywać realne pomysłu dla różnego typu wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy produkcję okien PCV w formie kanapki, który nadaje się do stosowania w technologii plug-and-play oraz pozwala na biegłą i sprawną obróbkę okna.

Nasz system został wdrożony się na tyle, że mogliśmy rozbudować firmę o okna PCV (a raczej PVC) , a także aluminium. To, co nie możliwe, to nasze sprzymierzenie i nie stronimy od wymagających projektów na specjalnie zamówienie. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom i postaramy się zaproponować możliwe opcje do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Rajczy


Rajcza to Twoje miejsce zamieszkania? Jesteś na etapie budowy domu lub wymieniasz okna? Szukasz rzetelnego systemu zrobionego z najlepszych materiałów, które będzie spełniało swoje funkcje przez wiele lat? Idealnie trafiłeś! Oferujemy nietuzinkowe pomysły i pomoc w każdym momencie zakupu.

Naszych Klientów traktujemy indywidualnie, a każdy projekt rozpatrujemy z dużą starannością. Okna zewnętrzne dla ludzi z Rajczy są szczególnie ważnym elementem, zwracając uwagę na znaczną ilość smogu, która jest dość ciężka do zniesienia w czasie jesienno-zimowym. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdź więcej informacji o możliwych zastosowaniach w Rajczy. Producent okna ma za zadanie chętnie wytłumaczyć, jakie zalety posiadają jego produkty

Stolarka okienna EMV


Typy stolarki okiennej są powiązane z różnymi cechami. Wybór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak najważniejszymi dla nas są jakość i satysfakcja użytkownika poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka komponująca się z elewacją budynku.

Skontaktuj się z ekspertami

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu rozważenia konkretnego rozwiązania w Twoim domu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to marka, której możesz zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz Twoja kolej. Nie czekaj i wyślij zapytanie . Wykonujemy także pergole w Rajczy.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych