Okna Poręba

Zamów okna od razu!

Okna są pewnego rodzaju poglądem na rzeczywistość oraz spełniają mnóstwo funkcji.


  • Po pierwsze, dobre okna są izolatorem ciepła
  • Pilnują ciepła w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby wiatr i inne zmiany pogodowe wpływały na dobre samopoczucie domowników

Każdy producent okien ma świadomość, jak istotna jest dobrze dobrana technologia oraz jakość dobieranych materiałów, aby okna w należyty sposób spełniały swoją rolę. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być przemyślanym wyborem, bo to od nich będzie zależeć np. jak wysokie będą rachunki, wilgotność pokoi. Wszyscy wiemy, że w domach, w których jest duże zawilgocenie. źle się przebywa, a wszystkie rzeczy nabierają specyficznego zapachu.


Rolety są też idealnym izolatorem, a przede wszystkim ochraniają mieszkańców przed promieniami słonecznymi i oświetleniem nocnym np. latarni, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje snu

Wybranie okien w domu jest bardzo istotnym elementem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Dlaczego EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym idzie związanie z oknami. W trakcie dwunastu lat istnienia na rynku powołaliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, aby wspólnie wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, po to by znajdować możliwe rozwiązania dla różnego typu problemów. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV, który nadaje się do zastosowania w technologii plug-and-play i zezwala na szybką i łatwą obróbkę okna.

Nasz system sprawdził się na tyle, że mogliśmy rozbudować działalność o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. Wyzwanie to nasze drugie imię i nie stronimy od wymagających projektów na specjalnie zamówienie. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niestandardowym wizjom i zaproponujemy możliwe warianty do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Porębie


Poręba to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu ,bądź wymieniasz okna? Poszukujesz sprawdzonego rozwiązania zrobionego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawowało przez wiele lat? Idealnie trafiłeś! Oferujemy niebanalne pomysły i wsparcie na każdym etapie zakupowym.

Klientów traktujemy wyjątkowo, a a do projektów podchodzimy z największą starannością. Okna zewnętrzne dla osób z Poręby są istotnie ważnym elementem, zwracając uwagę na znaczną ilość zanieczyszczeń, która jest mocno uciążliwa w okresie chłodnych dni. Okna PCV są bardzo szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dowiedz się więcej o możliwych systemach okiennych w Porębie. Fabrykant okna ma za zadanie chętnie wytłumaczyć, jakie atrybuty posiadają jego produkty

Stolarka okienna


Typy stolarki okiennej charakteryzują się różnymi cechami. Wybór materiału, rozmiar, kolor i kształt oraz parametry użytkowe są najważniejszymi z nich. Najważniejszymi dla nas jako producenta okien są jakość i satysfakcja użytkownika przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo), a także estetyka spójna z elewacją budynku.

Skontaktuj się z ekspertami

Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami w celu rozważenia konkretnego rozwiązania w Twoim domu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to marka, której możesz zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz czekamy na Ciebie. Nie czekaj i złóż zapytanie . Wykonujemy także pergole w Porębie.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 797 526 097 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych