Okna Poręba

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są pewnego rodzaju poglądem na otoczenie także spełniają wiele roli.


  • Po pierwsze, dobre szyby zatrzymują ciepło
  • Pilnują utrzymania odpowiedniej temperatury w pokoju
  • Nie pozwalają, aby podmuch wiatru oraz inne warunki atmosferyczne miały wpływ na dobre samopoczucie domowników

Profesjonalny producent okien w Porębie wie, jak ważna jest odpowiednia technika wykonania oraz jakość stosowanych materiałów, aby okna w należyty sposób spełniały swoją rolę. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być rozważnym wyborem, bo to od nich będzie zależeć np. jak wysokie będą rachunki, zawilgocenie pokoi. Wszyscy wiemy, że w domach, w których jest duże zawilgocenie. niekomfortowo się mieszka, a wszystkie przedmioty przybierają charakterystycznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są też świetnym izolatorem, a przede wszystkim ochraniają domowników przed słońcem oraz oświetleniem nocnym np. lamp ulicznych, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje zasypiania

Dobór ościeżnicy i okien w domu jest niezwykle ważnym momentem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Dlaczego EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym idzie związanie z oknami. W ciągu dwunastu lat działalności powołaliśmy zrzeszenie producentów okien, aby wspólnie zbierać doświadczenia. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, po to by odnajdywać realne rozwiązania dla różnego typu wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV w formie kanapki, który jest przeznaczony do zastosowania w technologii plug-and-play i pozwala na ekspresową oraz łatwą obróbkę okna.

Nasz system został wdrożony się na taką skalę, że mogliśmy powiększyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) , a także aluminium. Wyzwanie to nasze sprzymierzenie i nie boimy się skomplikowanych projektów na specjalnie zamówienie. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niecodziennym wizjom oraz zaproponujemy możliwe warianty do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Porębie


Poręba to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu lub wymieniasz okna? Poszukujesz rzetelnego rozwiązania wykonanego z uznanych materiałów, które będzie spełniało swoje funkcje przez długi czas? Super wybrałeś! Oferujemy nietuzinkowe pomysły i doradztwo w każdym momencie zakupowym.

Klientów traktujemy z dużą uwagą, a a do projektów podchodzimy z największą rozwagą. Okna zewnętrzne dla osób z Wisły są istotnie ważnym elementem, ze względu na dużą ilość smogu, która jest mocno ciężka do zniesienia w czasie jesienno-zimowym. Okna PCV są bardzo szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na zarysowania. Sprawdź więcej informacji o możliwych systemach okiennych w Porębie. Producent okna powinien chętnie wyjaśnić, jakie atrybuty mają jego produkty

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Skontaktuj się z ekspertami

Zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu rozważenia konkretnego rozwiązania w Twoim mieszkaniu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to firma, której możesz zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz czekamy na Ciebie. Nie czekaj i złóż zapytanie zaraz. Wykonujemy także pergole w Porębie.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych