Okna Poręba

Szukasz sprawdzonego dostawcy okien w Porębie?

Jesteśmy producentem stolarki okiennej z szerokim wachlarzem produktów, a swoje okna znamy jak nikt inny! Dostarczamy solidne okna zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Nie trać czasu na zastanawianie się! Poznaj naszą ofertę i zadzwoń lub napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną i indywidualną wycenę okien!

Zamów okna od razu!

Okna są pewnego rodzaju poglądem na środowisko oraz spełniają wiele roli.


  • Po pierwsze, dobre szyby są izolatorem ciepła
  • Pilnują ciepła w pokoju
  • Nie pozwalają, aby podmuch wiatru i inne warunki atmosferyczne wpływały na dobre samopoczucie domowników

Rzetelny producent okien wie, jak ważna jest dobrze dobrana technika wykonania i jakość wykorzystywanych materiałów, po to by okna w należyty sposób spełniały swoją rolę. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być przemyślanym wyborem, ponieważ to od nich będzie zależeć np. jak wysokie będą rachunki, wilgotność pokoi. Każdy wie, że w domach, w których jest duży stopień zawilgocenia. niekomfortowo się mieszka, a wszystkie przedmioty nabierają specyficznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są także idealnym izolatorem, a przede wszystkim ochraniają domowników przed promieniami słonecznymi i światłem np. lamp ulicznych, które mogą zaburzać naturalne funkcje snu

Dobór okien w mieszkaniu jest bardzo istotnym aspektem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Dlaczego EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest powiązanie z oknami. W ciągu dwunastu lat istnienia na rynku stworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, aby wspólnie zbierać doświadczenia. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, po to by odnajdywać możliwe rozwiązania dla różnego typu problemów. Opracowaliśmy produkcję okien PCV, który nadaje się do zastosowania w technologii plug-and-play i zezwala na ekspresową oraz efektywną obróbkę okna.

Nasz system sprawdził się na taką skalę, że byliśmy w stanie rozbudować działalność o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. To, co nie możliwe, to nasze drugie imię i nie boimy się wymagających projektów na specjalnie zamówienie. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom oraz postaramy się zaproponować możliwe warianty do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Porębie


Poręba to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu lub wymieniasz okna? Szukasz rzetelnego systemu zrobionego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawowało przez wiele lat? Idealnie trafiłeś! Oferujemy niestandardowe pomysły oraz doradztwo na każdym etapie zakupu.

Naszych Klientów traktujemy indywidualnie, a a do projektów podchodzimy z największą dokładnością. Okna zewnętrzne dla ludzi z Poręby są szczególnie ważnym elementem, ze względu na znaczną ilość zanieczyszczeń, która jest dość ciężka do zniesienia w czasie chłodnych dni. Okna PCV są bardzo szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na zarysowania. Dowiedz się więcej o możliwych technikach wykonawczych w Porębie. Fabrykant okna powinien chętnie objaśnić, jakie atrybuty mają jego produkty

Stolarka okienna


Typy stolarki okiennej są powiązane z różnymi cechami. Dobór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Najważniejszymi dla naszej firmy są jakość i satysfakcja Klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo), a także estetyka współgrającą z elewacją budynku.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia konkretnego rozwiązania w Twoim mieszkaniu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to firma, której możesz zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz Twoja kolej. Nie zwlekaj i wyślij zapytanie . Wykonujemy także pergole w Porębie.

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych