Okna Porąbka

Jesteś zainteresowany zamówieniem okien w Porąbce?

Jesteśmy producentem okien z bogatym doświadczeniem i swoje okna znamy jak mało kto! Dostarczamy wysokiej klasy okna zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Nie czekaj! Poznaj naszą ofertę i skontaktuj się z nami! Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę!

Zamów okna od razu!

Okna są swego rodzaju poglądem na środowisko i spełniają mnóstwo funkcji.


  • Po pierwsze, odpowiednie okna są izolatorem ciepła
  • Pilnują utrzymania odpowiedniej temperatury w pokoju
  • Nie pozwalają, aby podmuch wiatru oraz inne warunki atmosferyczne wpływały na komfort mieszkańców

Rzetelny producent okien wie, jak istotna jest dobrze dobrana technika wykonania oraz jakość wykorzystywanych materiałów, aby okna w prawidłowy sposób wypełniały swoje zadanie. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być odpowiedzialnym wyborem, ponieważ to od nich będzie zależeć np. jak wysokie będą rachunki, wilgoć pokoi. Wszyscy wiemy, że w mieszkaniach, w których jest duży stopień zawilgocenia. źle się funkcjonuje, a wszystkie przedmioty przybierają charakterystycznego zapachu.


Rolety są też świetnym izolatorem, a przede wszystkim ochraniają nas przed promieniami słonecznymi i światłem np. lamp ulicznych, które mogą negatywnie wpływać na naturalne funkcje zasypiania

Dobranie ościeżnicy i okien w domu jest bardzo istotnym momentem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Na czym polega innowacyjność firmy EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym idzie związanie z oknami. W trakcie dwunastu lat funkcjonowania w branży stworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, po to by razem zbierać doświadczenia. Nasza grupa czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, aby znajdować realne pomysłu dla różnego rodzaju problemów. Opracowaliśmy produkcję okien PCV w formie sandwich’a, który nadaje się do stosowania w technologii plug-and-play oraz zezwala na ekspresową i efektywną obróbkę okna.

Nasz system sprawdził się na taką skalę, że byliśmy w stanie rozbudować działalność o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. To, co nie możliwe, to nasze drugie imię i nie stronimy od skomplikowanych projektów indywidualnych. Chętnie przyjrzymy się bliżej niestandardowym wizjom oraz postaramy się zaproponować możliwe warianty do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Porąbce


Porąbka to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu ,bądź wymieniasz okna? Poszukujesz rzetelnego systemu wykonanego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawowało przez długi czas? Idealnie wybrałeś! W naszej ofercie znajdują się niebanalne rozwiązania oraz wsparcie na każdym etapie zakupowym.

Naszych Klientów traktujemy z dużą uwagą, a każdy projekt rozpatrujemy z największą rozwagą. Okna zewnętrzne dla osób z Porąbki są szczególnie ważnym elementem, zwracając uwagę na dużą ilość zanieczyszczeń, która jest mocno uciążliwa w czasie chłodnych dni. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na zarysowania. Dowiedz się więcej o możliwych systemach okiennych w Porąbce. Fabrykant okna powinien chętnie wyjaśnić, jakie zalety mają jego okna

Stolarka okienna EMV


Rodzaje stolarki okiennej są powiązane z różnymi cechami. Dobór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe są najważniejszymi z nich. Jednak najważniejszymi dla nas jako producenta okien są jakość i satysfakcja Klienta przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka komponująca się z elewacją budynku.

Skontaktuj się z ekspertami

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami w celu ustalenia konkretnego rozwiązania w Twoim mieszkaniu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to firma, której można zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz Twoja kolej. Nie zwlekaj i złóż zapytanie . Wykonujemy także pergole w Porąbce.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych