Okna Jastrzębie-Zdrój

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są pewnego rodzaju wglądem na rzeczywistość oraz pełnią mnóstwo funkcji.


  • Przede wszystkim odpowiednie szyby są izolatorem ciepła
  • Pilnują utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby podmuch wiatru oraz inne warunki atmosferyczne miały wpływ na komfort mieszkańców

Każdy producent okien w Jastrzębiu-Zdroju wie, jak istotna jest profesjonalna technologia i jakość wykorzystywanych materiałów, po to by okna w prawidłowy sposób spełniały swoją rolę. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być przemyślanym wyborem, bo to od nich będzie zależeć np. jak wysokie będą rachunki, zawilgocenie pokoi. Wszyscy wiemy, że w mieszkaniach, w których jest duży stopień zawilgocenia. źle się funkcjonuje, a wszystkie rzeczy przybierają specyficznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są również super izolatorem, a w szczególności zabezpieczają mieszkańców przed słońcem i oświetleniem np. latarni, które mogą zaburzać naturalne funkcje zasypiania

Dobranie ościeżnicy i okien w mieszkaniu jest niezwykle istotnym elementem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Z jakiego powodu EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest powiązanie z oknami. W ciągu 12 lat istnienia na rynku powołaliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, aby wspólnie zbierać doświadczenia. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, po to by odnajdywać możliwe pomysłu dla różnego rodzaju wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy produkcję okien PCV w kształcie sandwich’a, który nadaje się do zastosowania w technologii plug-and-play i zezwala na szybką i efektywną obróbkę okna.

Nasz system sprawdzał się na tyle, że mogliśmy rozbudować działalność o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. Wyzwanie to nasze drugie imię i nie stronimy od skomplikowanych projektów indywidualnych. Chętnie przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom i zaproponujemy możliwe warianty do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Jastrzębiu-Zdroju


Jastrzębie-Zdrój to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu lub zmieniasz okna? Poszukujesz sprawdzonego rozwiązania zrobionego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawdzało przez wiele lat? Super wybrałeś! Oferujemy niestandardowe pomysły oraz pomoc na każdym etapie zakupu.

Klientów traktujemy indywidualnie, a każdy projekt rozpatrujemy z największą starannością. Okna zewnętrzne dla osób z Jastrzębia-Zdroju są bardzo ważnym aspektem, ze względu na znaczną ilość zanieczyszczeń, która może być dość ciężka do zniesienia w czasie jesienno-zimowym. Okna PCV są bardzo szczelne, nie wymagają konserwacji i są odporne na zarysowania. Sprawdź więcej informacji o możliwych systemach okiennych w Jastrzębiu-Zdroju. Fabrykant okna ma za zadanie chętnie wyjaśnić, jakie zalety posiadają jego produkty

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Zaczerpnij wiedzy u ekspertów

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu rozważenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim mieszkaniu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to firma, której możesz zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz czekamy na Ciebie. Nie zwlekaj i wyślij zapytanie zaraz. Wykonujemy także pergole w Jastrzębiu-Zdroju.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych