Zamów okna od razu!

Okna są pewnego rodzaju poglądem na rzeczywistość także pełnią wiele roli.


  • Po pierwsze, odpowiednie okna izolują ciepło
  • Pilnują utrzymania odpowiedniej temperatury w pokoju
  • Nie dopuszczają, aby wiatr i inne zmiany pogodowe miały wpływ na dobre samopoczucie mieszkańców

Rzetelny producent okien wie, jak ważna jest dobrze dobrana technologia i jakość stosowanych materiałów, aby okna w prawidłowy sposób wypełniały swoje zadanie. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być przemyślanym wyborem, bo to od nich będzie zależeć np. jak wysokie będą rachunki, wilgoć pokoi. Każdy wie, że w mieszkaniach, w których jest duża wilgotność. niekomfortowo się przebywa, a wszystkie rzeczy nabierają specyficznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są także świetnym izolatorem, a w szczególności zabezpieczają domowników przed promieniami słonecznymi i oświetleniem nocnym np. latarni, które mogą negatywnie wpływać na naturalne funkcje snu

Dobranie ościeżnicy i okien w domu jest niezwykle ważnym elementem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Na czym polega innowacyjność firmy EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym idzie powiązanie z oknami. W ciągu 12 lat działalności utworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, aby wspólnie wymieniać się doświadczeniami. Nasza grupa czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, po to by odnajdywać realne rozwiązania dla różnego typu wyzwań technologicznych. Opracowaliśmy produkcję okien PCV, który nadaje się do zastosowania w technologii plug-and-play i pozwala na szybką oraz sprawną obróbkę okna.

Ten system sprawdził się na taką skalę, że byliśmy w stanie powiększyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) , a także aluminium. Wyzwanie to nasze drugie imię i nie boimy się wymagających projektów indywidualnych. Chętnie przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom oraz postaramy się zaproponować możliwe opcje do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Olsztynie


Olsztyn to Twoje miasto? Budujesz dom lub wymieniasz okna? Poszukujesz sprawdzonego rozwiązania zrobionego z uznanych materiałów, które będzie się sprawdzało przez długi czas? Świetnie wybrałeś! Oferujemy niebanalne pomysły i wsparcie na każdym etapie zakupowym.

Klientów traktujemy indywidualnie, a a do projektów podchodzimy z największą rozwagą. Okna zewnętrzne dla osób z Olsztyna są istotnie ważnym aspektem, ze względu na znaczną ilość zanieczyszczeń, która może być dość ciężka do zniesienia w okresie jesienno-zimowym. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dowiedz się więcej o możliwych systemach okiennych w Olsztynie. Producent okna powinien chętnie objaśnić, jakie atrybuty mają jego produkty

Stolarka okienna EMV


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi cechami. Wybór materiału, rozmiar, kolor i kształt oraz parametry użytkowe są najważniejszymi z nich. Jednak najważniejszymi dla nas są jakość i satysfakcja użytkownika przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka komponująca się z elewacją budynku.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu rozważenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim mieszkaniu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to firma, której można zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz czekamy na Ciebie. Nie zwlekaj i złóż zapytanie.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 797 526 097 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych