Okna Imielin

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są pewnego rodzaju wglądem na otoczenie także spełniają mnóstwo roli.


  • Po pierwsze, dobre okna są izolatorem ciepła
  • Stoją na straży utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby wiatr oraz inne warunki atmosferyczne wpływały na komfort mieszkańców

Każdy producent okien w Imielinie wie, jak ważna jest dobrze dobrana technika wykonania oraz jakość stosowanych materiałów, po to by okna w należyty sposób wypełniały swoje zadanie. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być odpowiedzialnym wyborem, ponieważ to od nich zależy np. jak wysokie będą rachunki, wilgotność pokoi. Powszechnie wiadomo, że w kamienicach, w których jest duży stopień zawilgocenia. niekomfortowo się przebywa, a wszystkie przedmioty nabierają specyficznego zapachu.


Rolety są także świetnym izolatorem, a w szczególności chronią mieszkańców przed promieniami słonecznymi oraz oświetleniem nocnym np. latarni, które mogą zaburzać naturalne funkcje snu

Dobranie ościeżnicy i okien w mieszkaniu jest niezwykle istotnym zadaniem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Czym się wyróżnia EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest związanie z oknami. W trakcie dwunastu lat funkcjonowania w branży powołaliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, aby wspólnie wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, po to by znajdować realne rozwiązania dla różnego rodzaju wyzwań technologicznych. Opracowaliśmy system produkcyjny okien PCV w formie sandwich’a, który nadaje się do stosowania w technologii plug-and-play oraz pozwala na ekspresową , a także łatwą obróbkę okna.

Nasz system sprawdzał się na taką skalę, że mogliśmy rozbudować działalność o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. Wyzwanie to nasze drugie imię i nie boimy się skomplikowanych projektów indywidualnych. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niecodziennym wizjom oraz zaproponujemy możliwe warianty do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Imielinie


Imielin to Twoje miejsce zamieszkania? Jesteś na etapie budowy domu lub wymieniasz okna? Szukasz rzetelnego rozwiązania zrobionego z uznanych materiałów, które będzie się sprawowało przez długi czas? Idealnie trafiłeś! Oferujemy niestandardowe pomysły i wsparcie w każdym momencie zakupu.

Klientów traktujemy z dużą uwagą, a a do projektów podchodzimy z dużą rozwagą. Okna zewnętrzne dla osób z Blachowni są istotnie ważnym aspektem, zwracając uwagę na dużą ilość smogu, która może być dość uciążliwa w czasie chłodnych dni. Okna PCV są bardzo szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja oraz są odporne na zarysowania. Dowiedz się więcej o możliwych systemach okiennych w Imielinie. Fabrykant okna powinien chętnie objaśnić, jakie zalety posiadają jego okna

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim mieszkaniu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz Twoja kolej. Nie zwlekaj i wyślij zapytanie zaraz.

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych