Okna Imielin

Chcesz zamówić okna w Imielinie?

Jesteśmy producentem stolarki okiennej z szerokim wachlarzem produktów, a swoje okna znamy jak nikt inny! Zapewniamy solidne okna zarówno do budynków prywatnych, firm, jak i obiektów publicznych. Szkoda czasu na zastanawianie się! Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami! Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku!

Zamów okna od razu!

Okna są swego rodzaju wglądem na rzeczywistość oraz pełnią szereg roli.


  • Po pierwsze, odpowiednie szyby izolują ciepło
  • Stoją na straży ciepła w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby podmuch wiatru i pozostałe warunki atmosferyczne wpływały na komfort mieszkańców

Profesjonalny producent okien wie, jak istotna jest odpowiednia technika wykonania oraz jakość dobieranych materiałów, aby okna w należyty sposób spełniały swoją rolę. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być odpowiedzialnym wyborem, bo to od nich zależy np. wysokość rachunków za ogrzewanie, wilgoć pokoi. Powszechnie wiadomo, że w kamienicach, w których jest duża wilgotność. źle się przebywa, a wszystkie rzeczy nabierają charakterystycznego zapachu.


Rolety są również idealnym izolatorem, a przede wszystkim chronią domowników przed promieniami słonecznymi oraz oświetleniem np. lamp ulicznych, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje snu

Dobór okien w mieszkaniu jest bardzo ważnym momentem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Czym się wyróżnia EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym idzie powiązanie z oknami. W trakcie dwunastu lat istnienia na rynku utworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, aby wspólnie zbierać doświadczenia. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, po to by znajdować realne rozwiązania dla różnego typu problemów. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV w formie kanapki, który nadaje się do stosowania w technologii plug-and-play i zezwala na biegłą oraz łatwą obróbkę okna.

Ten system został wdrożony się na taką skalę, że mogliśmy rozbudować firmę o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. Wyzwanie to nasze sprzymierzenie i nie boimy się skomplikowanych projektów na specjalnie zamówienie. Chętnie przyjrzymy się bliżej niestandardowym wizjom i zaproponujemy możliwe opcje do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Imielinie


Imielin to Twoje miasto? Budujesz dom ,bądź wymieniasz okna? Poszukujesz sprawdzonego rozwiązania zrobionego z odpowiednich materiałów, które będzie spełniało swoje funkcje przez wiele lat? Idealnie trafiłeś! Oferujemy niebanalne pomysły i doradztwo w każdym momencie zakupu.

Naszych Klientów traktujemy wyjątkowo, a każdy projekt rozpatrujemy z największą dokładnością. Okna zewnętrzne dla osób z Imielina są szczególnie ważnym aspektem, zwracając uwagę na znaczną ilość smogu, która jest dość uciążliwa w czasie chłodnych dni. Okna PCV są bardzo szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja oraz są odporne na zarysowania. Sprawdź więcej informacji o możliwych technikach wykonawczych w Imielinie. Fabrykant okna powinien chętnie objaśnić, jakie zalety posiadają jego produkty

Stolarka okienna EMV


Typy stolarki okiennej charakteryzują się różnymi cechami. Wybór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Najważniejszymi dla nas jako producenta okien są jakość i satysfakcja użytkownika przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka komponująca się z elewacją budynku.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim domu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to marka, której możesz zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz czekamy na Ciebie. Nie zwlekaj i wyślij zapytanie zaraz. Wykonujemy także pergole w Imielinie.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych