Okna Imielin

Zamów okna od razu!

Okna są swego rodzaju poglądem na świat także pełnią szereg roli.


  • Przede wszystkim odpowiednie szyby są izolatorem ciepła
  • Stoją na straży utrzymania odpowiedniej temperatury w pokoju
  • Nie dopuszczają, aby podmuch wiatru i pozostałe zmiany pogodowe wpływały na dobre samopoczucie mieszkańców

Każdy producent okien w Imielinie wie, jak istotna jest profesjonalna technika wykonania oraz jakość stosowanych materiałów, po to by okna w prawidłowy sposób wypełniały swoje zadanie. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być odpowiedzialnym wyborem, bo to od nich będzie zależeć np. wysokość rachunków za ogrzewanie, wilgoć pokoi. Każdy wie, że w kamienicach, w których jest duża wilgotność. źle się funkcjonuje, a wszystkie rzeczy nabierają charakterystycznego zapachu.


Rolety są też świetnym izolatorem, a w szczególności chronią nas przed słońcem oraz oświetleniem nocnym np. latarni, które mogą zaburzać naturalne funkcje zasypiania

Dobór okien w mieszkaniu jest bardzo istotnym momentem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Dlaczego EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym idzie powiązanie z oknami. W ciągu 12 lat działalności powołaliśmy zrzeszenie producentów okien, po to by razem wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, po to by odnajdywać realne pomysłu dla różnego rodzaju wyzwań technologicznych. Opracowaliśmy produkcję okien PCV, który jest przeznaczony do zastosowania w technologii plug-and-play oraz pozwala na szybką oraz sprawną obróbkę okna.

Nasz system sprawdzał się na tyle, że byliśmy w stanie powiększyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. To, co nie możliwe, to nasze sprzymierzenie i nie stronimy od skomplikowanych projektów indywidualne życzenie Klienta. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom oraz zaproponujemy możliwe opcje do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Imielinie


Imielin to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu lub wymieniasz okna? Poszukujesz rzetelnego systemu zrobionego z odpowiednich materiałów, które będzie się sprawdzało przez wiele lat? Idealnie wybrałeś! W naszej ofercie znajdują się niestandardowe rozwiązania oraz doradztwo w każdym momencie zakupowym.

Naszych Klientów traktujemy wyjątkowo, a a do projektów podchodzimy z największą starannością. Okna zewnętrzne dla osób z Imielina są bardzo ważnym aspektem, ze względu na dużą ilość smogu, która może być mocno uciążliwa w czasie jesienno-zimowym. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdź więcej informacji o możliwych technikach wykonawczych w Imielinie. Fabrykant okna powinien chętnie wytłumaczyć, jakie atrybuty mają jego okna

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Zaczerpnij wiedzy u ekspertów

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu rozważenia konkretnego rozwiązania w Twoim mieszkaniu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to firma, której możesz zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz Twoja kolej. Nie zwlekaj i wyślij zapytanie zaraz. Wykonujemy także pergole w Imielinie.

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Ostatnia aktualizacja