Okna Sławków

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są swego rodzaju poglądem na środowisko i spełniają szereg roli.


  • Przede wszystkim odpowiednie szyby izolują ciepło
  • Pilnują ciepła w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby podmuch wiatru i inne zmiany pogodowe wpływały na dobre samopoczucie mieszkańców

Każdy producent okien w Sławkowie wie, jak istotna jest profesjonalna technologia i jakość dobieranych materiałów, aby okna w prawidłowy sposób spełniały swoją rolę. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być przemyślanym wyborem, ponieważ to od nich będzie zależeć np. wysokość rachunków za ogrzewanie, wilgoć pokoi. Powszechnie wiadomo, że w domach, w których jest duża wilgotność. źle się funkcjonuje, a wszystkie przedmioty nabierają specyficznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są również super izolatorem, a w szczególności chronią mieszkańców przed słońcem i światłem np. lamp ulicznych, które mogą negatywnie wpływać na naturalne funkcje snu

Dobranie ościeżnicy i okien w mieszkaniu jest bardzo istotnym momentem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Na czym polega innowacyjność firmy EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym idzie powiązanie z oknami. W ciągu dwunastu lat działalności powołaliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, aby wspólnie zbierać doświadczenia. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, po to by znajdować realne pomysłu dla różnego typu wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy produkcję okien PCV w formie kanapki, który nadaje się do zastosowania w technologii plug-and-play i zezwala na biegłą , a także efektywną obróbkę okna.

Ten system sprawdził się na tyle, że byliśmy w stanie powiększyć działalność o okna PCV (a raczej PVC) oraz aluminium. Wyzwanie to nasze sprzymierzenie i nie stronimy od skomplikowanych projektów indywidualne życzenie Klienta. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom oraz postaramy się zaproponować możliwe opcje do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Sławkowie


Sławków to Twoje miejsce zamieszkania? Budujesz dom lub zmieniasz okna? Poszukujesz sprawdzonego systemu wykonanego z odpowiednich materiałów, które będzie spełniało swoje funkcje przez wiele lat? Idealnie wybrałeś! Oferujemy niebanalne pomysły oraz pomoc na każdym etapie zakupu.

Naszych Klientów traktujemy wyjątkowo, a każdy projekt rozpatrujemy z dużą rozwagą. Okna zewnętrzne dla ludzi z Kalet są bardzo ważnym elementem, zwracając uwagę na dużą ilość smogu, która może być mocno ciężka do zniesienia w czasie jesienno-zimowym. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dowiedz się więcej o możliwych systemach okiennych w Sławkowie. Fabrykant okna powinien chętnie wytłumaczyć, jakie atrybuty mają jego produkty

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Zaczerpnij wiedzy u ekspertów

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu ustalenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim mieszkaniu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz Twoja kolej. Nie czekaj i wyślij zapytanie zaraz. Wykonujemy także pergole w Sławkowie.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych