Okna Ornontowice

Zamów okna od razu!

Okna są pewnego rodzaju poglądem na rzeczywistość oraz spełniają mnóstwo funkcji.


  • Przede wszystkim dobre szyby zatrzymują ciepło
  • Stoją na straży utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby podmuch wiatru i inne zmiany pogodowe wpływały na komfort mieszkańców

Profesjonalny producent okien wie, jak istotna jest dobrze dobrana technologia oraz jakość dobieranych materiałów, aby okna w prawidłowy sposób wypełniały swoje zadanie. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być przemyślanym wyborem, bo to od nich zależy np. wysokość rachunków za ogrzewanie, wilgotność pokoi. Wszyscy wiemy, że w domach, w których jest duża wilgotność. źle się mieszka, a wszystkie rzeczy przybierają specyficznego zapachu.


Rolety są też świetnym izolatorem, a przede wszystkim zabezpieczają mieszkańców przed słońcem i światłem np. latarni, które mogą negatywnie wpływać na naturalne funkcje snu

Wybranie okien w mieszkaniu jest niezwykle ważnym zadaniem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Z jakiego powodu EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest związanie z oknami. W trakcie 12 lat działalności powołaliśmy zrzeszenie producentów okien, po to by wspólnie zbierać doświadczenia. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, aby znajdować realne rozwiązania dla różnego typu wyzwań technologicznych. Opracowaliśmy system produkcyjny okien PCV, który nadaje się do zastosowania w technologii plug-and-play oraz zezwala na biegłą i łatwą obróbkę okna.

Ten system został wdrożony się na taką skalę, że mogliśmy rozbudować firmę o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. Wyzwanie to nasze drugie imię i nie boimy się wymagających projektów indywidualnych. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niecodziennym pomysłom i zaproponujemy możliwe opcje do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Ornontowicach


Ornontowice to Twoje miasto? Budujesz dom lub zmieniasz okna? Szukasz sprawdzonego rozwiązania zrobionego z uznanych materiałów, które będzie się sprawdzało przez długi czas? Super wybrałeś! Oferujemy niebanalne rozwiązania oraz doradztwo na każdym etapie zakupowym.

Naszych Klientów traktujemy indywidualnie, a każdy projekt rozpatrujemy z największą dokładnością. Okna zewnętrzne dla osób z Ornontowic są szczególnie ważnym elementem, ze względu na dużą ilość zanieczyszczeń, która może się okazać dość ciężka do zniesienia w czasie jesienno-zimowym. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji i są odporne na zarysowania. Dowiedz się więcej o możliwych technikach wykonawczych w Ornontowicach. Fabrykant okna powinien chętnie wytłumaczyć, jakie zalety posiadają jego okna

Stolarka okienna EMV


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi cechami. Dobór materiału, rozmiar, kolor i kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak najważniejszymi dla nas są jakość i satysfakcja użytkownika przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka spójna z elewacją budynku.

Skontaktuj się z ekspertami

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim mieszkaniu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to firma, której możesz zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz Twoja kolej. Nie czekaj i złóż zapytanie zaraz.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 797 526 097 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych