Okna Gliwice

Zamów okna od razu!

Okna są swego rodzaju poglądem na otoczenie i spełniają wiele roli.


  • Przede wszystkim dobre szyby są izolatorem ciepła
  • Stoją na straży ciepła w pokoju
  • Nie dopuszczają, aby podmuch wiatru oraz inne warunki atmosferyczne miały wpływ na dobre samopoczucie mieszkańców

Profesjonalny producent okien w Gliwicach wie, jak ważna jest profesjonalna technika wykonania oraz jakość wykorzystywanych materiałów, aby okna w należyty sposób spełniały swoją rolę. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być odpowiedzialnym wyborem, bo to od nich będzie zależeć np. wysokość rachunków za ogrzewanie, wilgoć pokoi. Każdy wie, że w mieszkaniach, w których jest duże zawilgocenie. niekomfortowo się mieszka, a wszystkie rzeczy nabierają specyficznego zapachu.


Rolety są także idealnym izolatorem, a w szczególności zabezpieczają domowników przed słońcem oraz światłem np. lamp ulicznych, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje snu

Dobranie okien w domu jest niezwykle ważnym elementem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji okien i drzwi

EMV SYSTEM

Z jakiego powodu EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest powiązanie z oknami. W ciągu dwunastu lat istnienia na rynku powołaliśmy zrzeszenie producentów okien, po to by razem wymieniać się doświadczeniami. Nasza grupa czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, aby znajdować realne pomysłu dla różnego rodzaju wyzwań technologicznych. Opracowaliśmy produkcję okien PCV, który jest przeznaczony do zastosowania w technologii plug-and-play i pozwala na biegłą oraz efektywną obróbkę okna.

Ten system sprawdzał się na tyle, że byliśmy w stanie powiększyć firmę o popularne PCV-ki (a raczej PVC) oraz aluminium. To, co nie możliwe, to nasze drugie imię i nie stronimy od wymagających projektów indywidualne życzenie Klienta. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niestandardowym wizjom i zaproponujemy możliwe warianty do wykonania okien i drzwi.

parallax background

Montaż okien w Gliwicach


Gliwice to Twoje miasto? Budujesz dom, bądź wymieniasz okna? Szukasz sprawdzonego systemu wykonanego z odpowiednich materiałów, które będzie się sprawdzało przez wiele lat? Idealnie wybrałeś! W naszej ofercie znajdują się niestandardowe rozwiązania i doradztwo w każdym momencie zakupowym.

Klientów traktujemy wyjątkowo, a a do projektów podchodzimy z największą starannością. Okna zewnętrzne dla osób z Gliwic są istotnie ważnym aspektem, ze względu na dużą ilość zanieczyszczeń, która może się okazać dość uciążliwa w okresie chłodnych dni. Okna PCV są bardzo szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja oraz są odporne na zarysowania. Dowiedz się więcej o możliwych technikach wykonawczych w mieście Gliwice. Producent okna ma za zadanie chętnie wytłumaczyć, jakie zalety mają jego produkty

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu rozważenia konkretnego rozwiązania w Twoim mieszkaniu w mieście Gliwice. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już wiele firm. Teraz Twoja kolej. Nie czekaj i złóż zapytanie ws. okien i drzwi już teraz. Wykonujemy także pergole w Gliwicach.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Ostatnia aktualizacja