Okna Knurów

Chcesz zamówić okna w Knurowie?

Jesteśmy producentem stolarki okiennej z bogatym doświadczeniem i swoje okna znamy jak mało kto! Dostarczamy najwyższej jakości okna zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Nie trać czasu na zastanawianie się! Sprawdź naszą ofertę i zadzwoń lub napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną i indywidualną wycenę okien!

Zamów okna od razu!

Okna są swego rodzaju wglądem na rzeczywistość i pełnią mnóstwo funkcji.


  • Po pierwsze, odpowiednie okna zatrzymują ciepło
  • Pilnują ciepła w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby podmuch wiatru i inne zmiany pogodowe miały wpływ na komfort mieszkańców

Profesjonalny producent okien wie, jak ważna jest odpowiednia technologia i jakość stosowanych materiałów, po to by okna w prawidłowy sposób spełniały swoją rolę. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być przemyślanym wyborem, bo to od nich zależy np. jak wysokie będą rachunki, wilgotność pokoi. Każdy wie, że w mieszkaniach, w których jest duża wilgotność. niekomfortowo się mieszka, a wszystkie rzeczy przybierają specyficznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są też idealnym izolatorem, a przede wszystkim chronią mieszkańców przed słońcem i oświetleniem np. lamp ulicznych, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje snu

Wybranie ościeżnicy i okien w mieszkaniu jest niezwykle ważnym zadaniem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Z jakiego powodu EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym idzie powiązanie z oknami. W trakcie 12 lat funkcjonowania w branży stworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, aby wspólnie zbierać doświadczenia. Nasza grupa czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, aby znajdować realne pomysłu dla różnego rodzaju wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy produkcję okien PCV, który nadaje się do zastosowania w technologii plug-and-play oraz pozwala na ekspresową , a także sprawną obróbkę okna.

Ten system sprawdzał się na taką skalę, że mogliśmy poszerzyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) oraz aluminium. Wyzwanie to nasze drugie imię i nie boimy się wymagających projektów indywidualnych. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niestandardowym wizjom i postaramy się zaproponować możliwe opcje do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Knurowie


Knurów to Twoje miejsce zamieszkania? Budujesz dom ,bądź zmieniasz okna? Szukasz sprawdzonego rozwiązania zrobionego z odpowiednich materiałów, które będzie się sprawdzało przez długi czas? Super wybrałeś! Oferujemy niestandardowe pomysły i wsparcie w każdym momencie zakupu.

Naszych Klientów traktujemy z dużą uwagą, a każdy projekt rozpatrujemy z dużą dokładnością. Okna zewnętrzne dla osób z Knurowa są szczególnie ważnym aspektem, ze względu na dużą ilość smogu, która może się okazać mocno ciężka do zniesienia w czasie jesienno-zimowym. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji i są odporne na zarysowania. Dowiedz się więcej o możliwych systemach okiennych w Knurowie. Producent okna powinien chętnie wytłumaczyć, jakie zalety posiadają jego produkty

Stolarka okienna


Typy stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, rozmiar, kolor i kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak najważniejszymi dla nas są jakość i satysfakcja Klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka współgrającą z elewacją budynku.

Skontaktuj się z ekspertami

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu rozważenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim domu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz czekamy na Ciebie. Nie zwlekaj i złóż zapytanie zaraz. Wykonujemy także pergole w Knurowie.

Czym różnią się nasze systemy okienne


home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych