Okna Świętochłowice

Zamów okna od razu!

Okna są pewnego rodzaju wglądem na otoczenie oraz pełnią wiele funkcji.


  • Po pierwsze, dobre okna są izolatorem ciepła
  • Stoją na straży ciepła w pokoju
  • Nie dopuszczają, aby wiatr i pozostałe zmiany pogodowe wpływały na komfort domowników

Rzetelny producent okien wie, jak istotna jest profesjonalna technika wykonania i jakość dobieranych materiałów, po to by okna w należyty sposób spełniały swoją rolę. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być przemyślanym wyborem, ponieważ to od nich zależy np. wysokość rachunków za ogrzewanie, zawilgocenie pokoi. Powszechnie wiadomo, że w kamienicach, w których jest duże zawilgocenie. źle się funkcjonuje, a wszystkie rzeczy przybierają charakterystycznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są też super izolatorem, a w szczególności zabezpieczają mieszkańców przed słońcem i światłem np. lamp ulicznych, które mogą negatywnie wpływać na naturalne funkcje zasypiania

Dobranie ościeżnicy i okien w mieszkaniu jest bardzo ważnym elementem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Na czym polega innowacyjność firmy EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym idzie powiązanie z oknami. W ciągu dwunastu lat działalności utworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, aby razem zbierać doświadczenia. Nasza grupa czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, po to by znajdować możliwe pomysłu dla różnego typu problemów. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV, który jest przeznaczony do zastosowania w technologii plug-and-play oraz zezwala na biegłą oraz efektywną obróbkę okna.

Nasz system sprawdził się na taką skalę, że mogliśmy powiększyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. Wyzwanie to nasze sprzymierzenie i nie boimy się wymagających projektów indywidualne życzenie Klienta. Chętnie przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom oraz postaramy się zaproponować możliwe warianty do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Świętochłowicach


Świętochłowice to Twoje miejsce zamieszkania? Jesteś na etapie budowy domu lub zmieniasz okna? Szukasz sprawdzonego systemu wykonanego z uznanych materiałów, które będzie spełniało swoje funkcje przez długi czas? Świetnie trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się nietuzinkowe pomysły i wsparcie w każdym momencie zakupowym.

Naszych Klientów traktujemy z dużą uwagą, a każdy projekt rozpatrujemy z dużą starannością. Okna zewnętrzne dla osób z Świętochłowic są istotnie ważnym aspektem, ze względu na znaczną ilość zanieczyszczeń, która może się okazać mocno uciążliwa w czasie chłodnych dni. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdź więcej informacji o możliwych technikach wykonawczych w Świętochłowicach. Producent okna ma za zadanie chętnie wyjaśnić, jakie atrybuty mają jego okna

Stolarka okienna


Typy stolarki okiennej charakteryzują się różnymi cechami. Dobór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe są najważniejszymi z nich. Jednak najważniejszymi dla nas jako producenta okien są jakość i satysfakcja Klienta zagwarantowane przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo), a także estetyka współgrającą z elewacją budynku.

Zaczerpnij wiedzy u ekspertów

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia konkretnego rozwiązania w Twoim mieszkaniu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to firma, której można zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz Twoja kolej. Nie zwlekaj i wyślij zapytanie zaraz. Wykonujemy także pergole w Świętochłowicach.

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 797 526 097 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych