Okna Świętochłowice

Chcesz zamówić okna w Świętochłowicach?

Jesteśmy producentem stolarki okiennej z szerokim wachlarzem produktów, a nasze okna nie mają przed nami żadnych tajemnic! Zapewniamy solidne okna zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Nie czekaj! Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami! Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku!

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są pewnego rodzaju wglądem na świat także pełnią mnóstwo roli.


  • Przede wszystkim odpowiednie okna izolują ciepło
  • Pilnują utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu
  • Nie pozwalają, aby wiatr oraz pozostałe zmiany pogodowe wpływały na komfort mieszkańców

Każdy producent okien wie, jak istotna jest odpowiednia technologia oraz jakość wykorzystywanych materiałów, po to by okna w należyty sposób wypełniały swoje zadanie. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być przemyślanym wyborem, ponieważ to od nich zależy np. jak wysokie będą rachunki, wilgotność pokoi. Wszyscy wiemy, że w domach, w których jest duża wilgotność. źle się funkcjonuje, a wszystkie przedmioty przybierają charakterystycznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są także idealnym izolatorem, a przede wszystkim ochraniają nas przed słońcem oraz światłem np. lamp ulicznych, które mogą zaburzać prawidłowe funkcje zasypiania

Wybranie ościeżnicy i okien w domu jest bardzo ważnym aspektem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Czym się wyróżnia EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym idzie związanie z oknami. W trakcie 12 lat funkcjonowania w branży utworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, po to by wspólnie wymieniać się doświadczeniami. Nasza grupa czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, po to by odnajdywać realne pomysłu dla różnego typu problemów. Stworzyliśmy produkcję okien PCV w formie sandwich’a, który nadaje się do zastosowania w technologii plug-and-play i zezwala na biegłą oraz efektywną obróbkę okna.

Ten system sprawdził się na tyle, że byliśmy w stanie powiększyć działalność o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. Wyzwanie to nasze sprzymierzenie i nie boimy się wymagających projektów indywidualnych. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niecodziennym wizjom i postaramy się zaproponować możliwe warianty do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Świętochłowicach


Świętochłowice to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu lub zmieniasz okna? Poszukujesz sprawdzonego rozwiązania wykonanego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawowało przez długi czas? Idealnie wybrałeś! Oferujemy niestandardowe pomysły oraz pomoc w każdym momencie zakupowym.

Naszych Klientów traktujemy indywidualnie, a każdy projekt rozpatrujemy z największą rozwagą. Okna zewnętrzne dla ludzi z Świętochłowic są bardzo ważnym elementem, ze względu na znaczną ilość zanieczyszczeń, która jest dość uciążliwa w czasie chłodnych dni. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dowiedz się więcej o możliwych systemach okiennych w Świętochłowicach. Fabrykant okna ma za zadanie chętnie wytłumaczyć, jakie zalety posiadają jego okna

Stolarka okienna EMV


Rodzaje stolarki okiennej są powiązane z różnymi właściwościami. Wybór materiału, rozmiar, kolor i kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Najważniejszymi dla nas są jakość i satysfakcja użytkownika poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka spójna z elewacją budynku.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu ustalenia konkretnego rozwiązania w Twoim domu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to firma, której można zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz Twoja kolej. Nie czekaj i wyślij zapytanie już dziś. Wykonujemy także pergole w Świętochłowicach.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych