Okna Świętochłowice

Zamów okna od razu!

Okna są pewnego rodzaju poglądem na środowisko oraz spełniają mnóstwo roli.


  • Przede wszystkim odpowiednie okna są izolatorem ciepła
  • Pilnują ciepła w pokoju
  • Nie pozwalają, aby wiatr i inne warunki atmosferyczne miały wpływ na dobre samopoczucie mieszkańców

Każdy producent okien w Świętochłowicach ma świadomość, jak ważna jest profesjonalna technologia oraz jakość dobieranych materiałów, po to by okna w odpowiedni sposób spełniały swoją rolę. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być rozważnym wyborem, bo to od nich będzie zależeć np. jak wysokie będą rachunki, zawilgocenie pokoi. Powszechnie wiadomo, że w mieszkaniach, w których jest duże zawilgocenie. niekomfortowo się przebywa, a wszystkie rzeczy przybierają specyficznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są też super izolatorem, a przede wszystkim zabezpieczają nas przed promieniami słonecznymi i światłem np. lamp ulicznych, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje snu

Wybranie okien w mieszkaniu jest niezwykle istotnym aspektem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Z jakiego powodu EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest związanie z oknami. W ciągu 12 lat funkcjonowania w branży stworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, po to by wspólnie zbierać doświadczenia. Nasza grupa czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, po to by odnajdywać realne rozwiązania dla różnego rodzaju problemów. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV w formie sandwich’a, który jest przeznaczony do zastosowania w technologii plug-and-play i zezwala na ekspresową , a także łatwą obróbkę okna.

Nasz system został wdrożony się na tyle, że byliśmy w stanie rozbudować działalność o okna PCV (a raczej PVC) , a także aluminium. Wyzwanie to nasze drugie imię i nie stronimy od skomplikowanych projektów indywidualnych. Chętnie przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom i postaramy się zaproponować możliwe warianty do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Świętochłowicach


Świętochłowice to Twoje miasto? Budujesz dom ,bądź wymieniasz okna? Poszukujesz rzetelnego systemu zrobionego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawowało przez długi czas? Świetnie trafiłeś! Oferujemy niestandardowe pomysły i wsparcie na każdym etapie zakupu.

Naszych Klientów traktujemy indywidualnie, a każdy projekt rozpatrujemy z dużą rozwagą. Okna zewnętrzne dla ludzi z Raciborza są szczególnie ważnym aspektem, ze względu na dużą ilość zanieczyszczeń, która jest mocno ciężka do zniesienia w czasie jesienno-zimowym. Okna PCV są bardzo szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja oraz są odporne na zarysowania. Sprawdź więcej informacji o możliwych technikach wykonawczych w Świętochłowicach. Producent okna powinien chętnie wytłumaczyć, jakie atrybuty posiadają jego okna

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Skontaktuj się z ekspertami

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu rozważenia konkretnego rozwiązania w Twoim mieszkaniu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz czekamy na Ciebie. Nie czekaj i złóż zapytanie zaraz. Wykonujemy także pergole w Świętochłowicach.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych