Okna Świętochłowice

Zamów okna od razu!

Okna są swego rodzaju wglądem na środowisko także spełniają mnóstwo roli.


  • Po pierwsze, dobre okna zatrzymują ciepło
  • Pilnują utrzymania odpowiedniej temperatury w pokoju
  • Nie pozwalają, aby wiatr oraz pozostałe zmiany pogodowe wpływały na dobre samopoczucie domowników

Każdy producent okien w Świętochłowicach ma świadomość, jak istotna jest profesjonalna technologia i jakość wykorzystywanych materiałów, aby okna w prawidłowy sposób wypełniały swoje zadanie. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być odpowiedzialnym wyborem, ponieważ to od nich zależy np. jak wysokie będą rachunki, wilgoć pokoi. Powszechnie wiadomo, że w mieszkaniach, w których jest duże zawilgocenie. źle się przebywa, a wszystkie rzeczy nabierają charakterystycznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są również super izolatorem, a przede wszystkim ochraniają nas przed słońcem oraz oświetleniem nocnym np. lamp ulicznych, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje snu

Dobranie okien w domu jest niezwykle istotnym zadaniem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Z jakiego powodu EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym idzie związanie z oknami. W ciągu dwunastu lat funkcjonowania w branży utworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, aby wspólnie zbierać doświadczenia. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, aby znajdować realne pomysłu dla różnego typu wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV, który nadaje się do zastosowania w technologii plug-and-play i pozwala na szybką oraz efektywną obróbkę okna.

Ten system został wdrożony się na taką skalę, że byliśmy w stanie powiększyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. To, co nie możliwe, to nasze drugie imię i nie stronimy od skomplikowanych projektów indywidualne życzenie Klienta. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niecodziennym wizjom i postaramy się zaproponować możliwe warianty do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Świętochłowicach


Świętochłowice to Twoje miejsce zamieszkania? Budujesz dom lub zmieniasz okna? Szukasz sprawdzonego systemu zrobionego z uznanych materiałów, które będzie spełniało swoje funkcje przez długi czas? Super trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się niebanalne pomysły i pomoc na każdym etapie zakupowym.

Klientów traktujemy wyjątkowo, a każdy projekt rozpatrujemy z największą starannością. Okna zewnętrzne dla ludzi z Świętochłowic są bardzo ważnym elementem, zwracając uwagę na dużą ilość zanieczyszczeń, która może się okazać mocno uciążliwa w czasie chłodnych dni. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji i są odporne na zarysowania. Dowiedz się więcej o możliwych zastosowaniach w Świętochłowicach. Producent okna ma za zadanie chętnie wyjaśnić, jakie zalety mają jego okna

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Zaczerpnij wiedzy u ekspertów

Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami w celu ustalenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim mieszkaniu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to marka, której możesz zaufać. Zaufało nam już wiele firm. Teraz Twoja kolej. Nie czekaj i wyślij zapytanie już dziś. Wykonujemy także pergole w Świętochłowicach.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Ostatnia aktualizacja