Okna Czechowice-Dziedzice

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są pewnego rodzaju wglądem na otoczenie oraz spełniają mnóstwo funkcji.


  • Po pierwsze, odpowiednie okna izolują ciepło
  • Stoją na straży ciepła w pomieszczeniu
  • Nie pozwalają, aby podmuch wiatru i pozostałe zmiany pogodowe wpływały na komfort domowników

Rzetelny producent okien w Czechowicach-Dziedzicach ma świadomość, jak istotna jest odpowiednia technika wykonania i jakość stosowanych materiałów, aby okna w prawidłowy sposób wypełniały swoje zadanie. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być przemyślanym wyborem, bo to od nich zależy np. wysokość rachunków za ogrzewanie, zawilgocenie pokoi. Każdy wie, że w kamienicach, w których jest duża wilgotność. źle się mieszka, a wszystkie rzeczy nabierają charakterystycznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są także świetnym izolatorem, a w szczególności zabezpieczają domowników przed słońcem oraz oświetleniem np. latarni, które mogą negatywnie wpływać na naturalne funkcje snu

Wybranie okien w mieszkaniu jest niezwykle ważnym zadaniem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Z jakiego powodu EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym idzie związanie z oknami. W ciągu dwunastu lat działalności utworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, po to by wspólnie wymieniać się doświadczeniami. Nasza grupa czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, aby znajdować możliwe rozwiązania dla różnego typu wyzwań technologicznych. Opracowaliśmy produkcję okien PCV w formie kanapki, który jest przeznaczony do stosowania w technologii plug-and-play i zezwala na szybką , a także łatwą obróbkę okna.

Nasz system został wdrożony się na tyle, że byliśmy w stanie poszerzyć działalność o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. To, co nie możliwe, to nasze sprzymierzenie i nie boimy się skomplikowanych projektów na specjalnie zamówienie. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niestandardowym wizjom oraz zaproponujemy możliwe opcje do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Czechowicach-Dziedzicach


Czechowice-Dziedzice to Twoje miasto? Budujesz dom lub zmieniasz okna? Szukasz rzetelnego rozwiązania zrobionego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawowało przez wiele lat? Świetnie trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się nietuzinkowe rozwiązania oraz wsparcie na każdym etapie zakupu.

Klientów traktujemy z dużą uwagą, a każdy projekt rozpatrujemy z dużą dokładnością. Okna zewnętrzne dla ludzi z Cieszyna są bardzo ważnym aspektem, ze względu na dużą ilość zanieczyszczeń, która jest dość uciążliwa w czasie jesienno-zimowym. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dowiedz się więcej o możliwych zastosowaniach w Czechowicach-Dziedzicach. Fabrykant okna ma za zadanie chętnie wyjaśnić, jakie atrybuty mają jego produkty

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Skontaktuj się z ekspertami

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami w celu ustalenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim mieszkaniu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to marka, której możesz zaufać. Zaufało nam już wiele firm. Teraz Twoja kolej. Nie zwlekaj i wyślij zapytanie zaraz.

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych