Okna Brenna

Jesteś zainteresowany zamówieniem okien w Brennej?

Jesteśmy producentem okien z szerokim wachlarzem produktów, a nasze okna nie mają przed nami żadnych tajemnic! Produkujemy wysokiej jakości okna zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Szkoda czasu na zastanawianie się! Zobacz naszą ofertę i skontaktuj się z nami! Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku!

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są swego rodzaju wglądem na środowisko oraz pełnią szereg funkcji.


  • Przede wszystkim odpowiednie szyby są izolatorem ciepła
  • Stoją na straży utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu
  • Nie pozwalają, aby wiatr oraz pozostałe warunki atmosferyczne wpływały na dobre samopoczucie mieszkańców

Rzetelny producent okien ma świadomość, jak ważna jest odpowiednia technika wykonania oraz jakość wykorzystywanych materiałów, po to by okna w prawidłowy sposób wypełniały swoje zadanie. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być przemyślanym wyborem, ponieważ to od nich zależy np. wysokość rachunków za ogrzewanie, zawilgocenie pokoi. Wszyscy wiemy, że w kamienicach, w których jest duże zawilgocenie. niekomfortowo się funkcjonuje, a wszystkie rzeczy przybierają charakterystycznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są też idealnym izolatorem, a przede wszystkim chronią nas przed promieniami słonecznymi oraz oświetleniem nocnym np. lamp ulicznych, które mogą zaburzać naturalne funkcje snu

Dobór okien w mieszkaniu jest bardzo istotnym aspektem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Z jakiego powodu EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym idzie powiązanie z oknami. W trakcie dwunastu lat działalności stworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, po to by razem zbierać doświadczenia. Nasza grupa czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, po to by znajdować możliwe rozwiązania dla różnego typu wyzwań technologicznych. Opracowaliśmy system produkcyjny okien PCV, który jest przeznaczony do zastosowania w technologii plug-and-play oraz pozwala na ekspresową oraz sprawną obróbkę okna.

Nasz system sprawdził się na taką skalę, że byliśmy w stanie powiększyć działalność o okna PCV (a raczej PVC) oraz aluminium. To, co nie możliwe, to nasze sprzymierzenie i nie stronimy od wymagających projektów na specjalnie zamówienie. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom oraz postaramy się zaproponować możliwe opcje do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Brennej


Brenna to Twoje miejsce zamieszkania? Budujesz dom lub zmieniasz okna? Poszukujesz sprawdzonego systemu wykonanego z uznanych materiałów, które będzie się sprawowało przez długi czas? Idealnie wybrałeś! W naszej ofercie znajdują się niestandardowe rozwiązania oraz wsparcie na każdym etapie zakupu.

Klientów traktujemy wyjątkowo, a każdy projekt rozpatrujemy z dużą dokładnością. Okna zewnętrzne dla osób z Brennej są szczególnie ważnym elementem, zwracając uwagę na dużą ilość smogu, która jest mocno uciążliwa w okresie chłodnych dni. Okna PCV są bardzo szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dowiedz się więcej o możliwych zastosowaniach w Brennej. Fabrykant okna powinien chętnie objaśnić, jakie atrybuty posiadają jego produkty

Stolarka okienna EMV


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Najważniejszymi dla nas jako producenta okien są jakość i satysfakcja użytkownika zagwarantowane przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo), a także estetyka komponująca się z elewacją budynku.

Skontaktuj się z ekspertami

Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami w celu ustalenia konkretnego rozwiązania w Twoim domu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to firma, której możesz zaufać. Zaufało nam już wiele firm. Teraz Twoja kolej. Nie czekaj i wyślij zapytanie już dziś. Wykonujemy także pergole w Brennej.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych