Okna Koniecpol

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są pewnego rodzaju poglądem na świat i spełniają wiele funkcji


  • Przede wszystkim dobre okna są izolatorem ciepła,
  • Pilnują utrzymania odpowiedniej temperatury w pokoju,
  • Nie dopuszczają, aby wiatr oraz pozostałe zmiany pogodowe wpływały na dobre samopoczucie domowników.


Każdy producent okien ma świadomość, jak istotna jest dobrze dobrana technologia oraz jakość wykorzystywanych materiałów, aby okna w należyty sposób wypełniały swoje zadanie. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być przemyślanym wyborem, ponieważ to od nich będzie zależeć np. jak wysokie będą rachunki.

Rolety są także super izolatorem, a przede wszystkim zabezpieczają mieszkańców przed promieniami słonecznymi i światłem np. lamp ulicznych, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje zasypiania.

Wybranie okien w mieszkaniu jest bardzo istotnym zadaniem

12

Lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Dlaczego warto wybrać EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest powiązanie z oknami. W trakcie 12 lat działalności utworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, aby razem wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego po to, by odnajdywać korzystne rozwiązania dla różnego rodzaju problemów. Stworzyliśmy produkcję okien PCV, która nadaje się do zastosowania w technologii plug-and-play oraz pozwala na ekspresową i efektywną obróbkę okna.

Ten system został wdrożony na tyle, że mogliśmy powiększyć działalność o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. Wyzwanie to nasze sprzymierzenie i nie stronimy od wymagających projektów na specjalnie zamówienie. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niecodziennym wizjom oraz postaramy się zaproponować możliwe opcje do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Koniecpolu


Koniecpol to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu lub zmieniasz okna? Szukasz sprawdzonego systemu zrobionego z odpowiednich materiałów, który będzie się sprawował przez długi czas? Idealnie trafiłeś! Oferujemy niebanalne rozwiązania oraz doradztwo w każdym momencie zakupowym.

Klientów traktujemy indywidualnie, a każdy projekt rozpatrujemy z największą rozwagą. Okna zewnętrzne dla osób z Koniecpola są bardzo ważnym elementem, ze względu na znaczną ilość zanieczyszczeń, która jest dość uciążliwa w okresie jesienno-zimowym. Okna PCV są bardzo szczelne, nie jest konieczna ich konserwacja i są odporne na zarysowania. Dowiedz się więcej o możliwych zastosowaniach w Koniecpolu. Fabrykant okna powinien chętnie wytłumaczyć, jakie atrybuty posiadają jego produkty.

Stolarka okienna EMV


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Wybór materiału, rozmiaru, koloru i kształtu oraz parametrów użytkowych to najważniejsze z nich. Dla naszej firmy priorytetem jest jakość i satysfakcja użytkownika, którą osiągamy poprzez jego komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo), a także estetyka komponująca się z elewacją budynku.

Zaczerpnij wiedzy u ekspertów

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu rozważenia konkretnego rozwiązania w Twoim domu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz czekamy na Ciebie. Nie czekaj i wyślij zapytanie. Wykonujemy także pergole w Koniecpolu.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 797 526 097 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych