Okna Koniecpol

Chcesz zamówić okna w Koniecpolu?

Jesteśmy producentem okien z szerokim wachlarzem produktów, a nasze okna nie mają przed nami żadnych tajemnic! Zapewniamy wysokiej klasy okna zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Szkoda czasu na zastanawianie się! Poznaj naszą ofertę i zadzwoń lub napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną i indywidualną wycenę okien!

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są pewnego rodzaju wglądem na otoczenie i pełnią mnóstwo roli.


  • Po pierwsze, dobre szyby są izolatorem ciepła
  • Stoją na straży ciepła w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby podmuch wiatru oraz inne warunki atmosferyczne miały wpływ na komfort mieszkańców

Profesjonalny producent okien wie, jak ważna jest profesjonalna technika wykonania i jakość stosowanych materiałów, po to by okna w odpowiedni sposób spełniały swoją rolę. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być przemyślanym wyborem, bo to od nich będzie zależeć np. jak wysokie będą rachunki, wilgotność pokoi. Wszyscy wiemy, że w mieszkaniach, w których jest duża wilgotność. źle się funkcjonuje, a wszystkie rzeczy przybierają charakterystycznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są również świetnym izolatorem, a przede wszystkim ochraniają domowników przed słońcem oraz oświetleniem np. lamp ulicznych, które mogą negatywnie wpływać na naturalne funkcje zasypiania

Wybranie ościeżnicy i okien w mieszkaniu jest niezwykle ważnym elementem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Dlaczego EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym idzie powiązanie z oknami. W ciągu dwunastu lat funkcjonowania w branży powołaliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, aby razem zbierać doświadczenia. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, aby znajdować realne rozwiązania dla różnego typu wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy produkcję okien PCV, który jest przeznaczony do stosowania w technologii plug-and-play i pozwala na szybką i sprawną obróbkę okna.

Ten system został wdrożony się na tyle, że byliśmy w stanie poszerzyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) , a także aluminium. To, co nie możliwe, to nasze sprzymierzenie i nie boimy się skomplikowanych projektów indywidualnych. Chętnie przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom i zaproponujemy możliwe opcje do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Koniecpolu


Koniecpol to Twoje miasto? Budujesz dom lub wymieniasz okna? Poszukujesz sprawdzonego systemu wykonanego z odpowiednich materiałów, które będzie spełniało swoje funkcje przez wiele lat? Idealnie trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się nietuzinkowe pomysły i pomoc na każdym etapie zakupowym.

Klientów traktujemy wyjątkowo, a a do projektów podchodzimy z największą rozwagą. Okna zewnętrzne dla ludzi z Koniecpola są szczególnie ważnym elementem, zwracając uwagę na dużą ilość zanieczyszczeń, która może być dość uciążliwa w czasie jesienno-zimowym. Okna PCV są bardzo szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dowiedz się więcej o możliwych systemach okiennych w Koniecpolu. Producent okna ma za zadanie chętnie wyjaśnić, jakie atrybuty posiadają jego okna

Stolarka okienna EMV


Typy stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Wybór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak najważniejszymi dla naszej firmy są jakość i satysfakcja Klienta zagwarantowane przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka spójna z elewacją budynku.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu rozważenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim mieszkaniu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to firma, której można zaufać. Zaufało nam już wiele firm. Teraz czekamy na Ciebie. Nie zwlekaj i złóż zapytanie zaraz. Wykonujemy także pergole w Koniecpolu.

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych