Okna Koniecpol

Zamów okna od razu!

Okna są pewnego rodzaju wglądem na otoczenie oraz spełniają mnóstwo roli.


  • Przede wszystkim odpowiednie okna izolują ciepło
  • Stoją na straży utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby wiatr i inne zmiany pogodowe miały wpływ na komfort mieszkańców

Profesjonalny producent okien w Koniecpolu wie, jak ważna jest dobrze dobrana technika wykonania oraz jakość stosowanych materiałów, aby okna w należyty sposób spełniały swoją rolę. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być przemyślanym wyborem, bo to od nich będzie zależeć np. jak wysokie będą rachunki, wilgotność pokoi. Wszyscy wiemy, że w domach, w których jest duża wilgotność. niekomfortowo się mieszka, a wszystkie rzeczy nabierają specyficznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są również super izolatorem, a przede wszystkim ochraniają nas przed słońcem oraz światłem np. latarni, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje snu

Dobranie ościeżnicy i okien w mieszkaniu jest niezwykle istotnym zadaniem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Czym się wyróżnia EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest związanie z oknami. W trakcie dwunastu lat funkcjonowania w branży powołaliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, po to by wspólnie wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, aby odnajdywać możliwe rozwiązania dla różnego typu wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy produkcję okien PCV, który nadaje się do zastosowania w technologii plug-and-play oraz pozwala na szybką i łatwą obróbkę okna.

Nasz system został wdrożony się na taką skalę, że byliśmy w stanie powiększyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. To, co nie możliwe, to nasze sprzymierzenie i nie boimy się wymagających projektów indywidualnych. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom oraz postaramy się zaproponować możliwe opcje do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Koniecpolu


Koniecpol to Twoje miejsce zamieszkania? Budujesz dom lub zmieniasz okna? Szukasz rzetelnego rozwiązania wykonanego z odpowiednich materiałów, które będzie się sprawowało przez długi czas? Super wybrałeś! W naszej ofercie znajdują się niebanalne rozwiązania oraz pomoc w każdym momencie zakupu.

Klientów traktujemy z dużą uwagą, a a do projektów podchodzimy z największą starannością. Okna zewnętrzne dla osób z Koniecpola są istotnie ważnym aspektem, ze względu na dużą ilość smogu, która może się okazać mocno uciążliwa w czasie jesienno-zimowym. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji i są odporne na zarysowania. Sprawdź więcej informacji o możliwych systemach okiennych w Koniecpolu. Fabrykant okna powinien chętnie wyjaśnić, jakie zalety posiadają jego produkty

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami w celu ustalenia konkretnego rozwiązania w Twoim domu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz czekamy na Ciebie. Nie czekaj i złóż zapytanie już dziś. Wykonujemy także pergole w Koniecpolu.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Ostatnia aktualizacja