Okna Katowice

Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Katowicach?

Zobacz świat z oknami EMV SYSTEM


Jesteśmy producentem systemów okiennych i już od 12 lat tworzymy okna najwyższej jakości, spełniając tym samym wymagania naszych Klientów. Mamy bogate doświadczenie, które czerpiemy zarówno z polskiego, jak i niemieckiego rynku stolarki okiennej, co pozwala nam realizować innowacyjne projekty skrojone na miarę Waszych oczekiwań.

Co wyróżnia nasze okna?

 • rozwiązania systemowe, które są kompatybilne ze sobą oraz ze środowiskiem technologicznym,
 • połączenie innowacyjnych rozwiązań technicznych w połączeniu z zapewnieniem ciepła, ciszy i bezpieczeństwa,
 • okna najwyższej klasy, dzięki którym uzyskujemy najlepsze parametry izolacyjne,
 • projekty tworzone w oparciu o najnowocześniejsze trendy w budownictwie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w Katowicach!

Chcesz poznać wycenę już teraz?
Skorzystaj z formularza wyceny!

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji nie tylko w mieście Katowice

Sprawdź naszą ofertę - EMV SYSTEM

Zaufanie i satysfakcja klienta


Cel, jaki nam przyświeca to „Wir Machen” - co oznacza, że po prostu robimy to, co do nas należy. W związku z tym zarówno podczas tworzenia projektów, jak i produkcji okien dbamy o każdy szczegół, aby dostarczyć okna najwyższej jakości i zagwarantować pełne bezpieczeństwo. Nasze zaangażowanie i zdobyte przez nas doświadczenie sprawiły, że jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty. Aby sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów, nawiązaliśmy współpracę ze znanymi specjalistami branżowymi, co pozwala nam na kompleksową obsługę.

W naszej ofercie znajdują się okna pcv, okna plastikowe, okna aluminiowe oraz drzwi zewnętrzne, rolety zewnętrzne, drzwi garażowe, bramy i ogrodzenia, pergole oraz rozwiązania typu smart home.

Naszym klientom zapewniamy:

 • szeroką ofertę produktów,
 • wysoką jakość wykonania,
 • profesjonalny montaż okien, drzwi, bram, rolet i pergoli,
 • dobrą cenę w stosunku do jakości.

Obsługujemy klientów nie tylko na terenie miasta Katowice. Obszar naszej działalności obejmuje całą Polskę. Realizujemy zamówienia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw.

parallax background

Stolarka okienna to inwestycja na długie lata


Okna to produkt, którego nie wymienia się często. Ich wybór więc powinien być bardzo dobrze przemyślany. To na co należy zwrócić to materiał, z jakiego zostały wykonane okna, współczynnik przenikalności ciepła, poziom izolacji akustycznej, poziom szczelności oraz zastosowane zabezpieczenia.

Nasze okna stanowią gwarancję nieprzepuszczalnej konstrukcji, energooszczędności oraz właściwej izolacji akustycznej. Oznacza to, że produkujemy okna, które skutecznie chronią przed czynnikami pogodowymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, a dzięki osiągnięciu możliwie najniższego parametru utraty ciepła, pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy dobiegające z zewnątrz.

Produkowane przez nas okna charakteryzują się najwyższą jakością profili i materiałów. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom wysoką jakość wykonania, trwałość na lata oraz bezproblemową eksploatację wszystkich oferowanych przez nas produktów.

Okna i drzwi EMV na straży Twojego bezpieczeństwa


Nic nie jest w stanie zapewnić nam takiego komfortu życia jak poczucie bezpieczeństwa. Do produkcji naszych okien stosujemy wyłącznie sprawdzone systemy zabezpieczające, dzięki czemu nikt nie będzie w stanie włamać się do Twojego domu. Podczas montażu okien przestrzegamy wszystkich standardów bezpieczeństwa.

Chcemy brać udział w Twojej codzienności i jako Twój prywatny producent okien zapewnić Ci pełen spokój i radość. Nie idziemy na żadne kompromisy, dlatego nasze produkty wykonujemy z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Wszystko po to, abyście Ty i Twoja rodzina mogli żyć bezpiecznie.

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła


Nasze okna charakteryzuje najlepszy możliwy współczynnik przenikalności ciepła, dzięki czemu w okresie zimowym ciepłe powietrze nie będzie wydostawać się na zewnątrz, a w okresie letnim budynek nie będzie przesadnie się nagrzewał.

Zaczerpnij wiedzy naszych ekspertów z Katowic

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą dopasować najlepsze rozwiązanie do Twojej inwestycji w mieście Katowice. Możesz to zrobić poprzez formularz na naszej stronie internetowej, poprzez kontakt telefoniczny lub poprzez napisanie e-maila. Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku!

EMV SYSTEM to producent okien pcv, któremu zaufało już tysiące przedsiębiorców. Teraz kolej na Ciebie. Skorzystaj z naszej oferty. Nie trać więcej czasu i złóż zapytanie o odpowiednie okna i drzwi do swojego domu już teraz.

Nasze okna spełniają wszelkie normy do otrzymania zwrotu z inwestycji.

Sprawdź systemy naszych okien


  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  REALIZACJE

  Ostatnia aktualizacja