Okna Pyrzowice

Zamów okna od razu!

Okna są swego rodzaju poglądem na rzeczywistość i spełniają szereg funkcji.


  • Przede wszystkim dobre szyby zatrzymują ciepło
  • Pilnują ciepła w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby podmuch wiatru oraz inne zmiany pogodowe miały wpływ na komfort domowników

Profesjonalny producent okien w Pyrzowicach wie, jak ważna jest dobrze dobrana technika wykonania i jakość wykorzystywanych materiałów, po to by okna w odpowiedni sposób spełniały swoją rolę. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być odpowiedzialnym wyborem, ponieważ to od nich będzie zależeć np. jak wysokie będą rachunki, zawilgocenie pokoi. Każdy wie, że w mieszkaniach, w których jest duży stopień zawilgocenia. niekomfortowo się funkcjonuje, a wszystkie rzeczy przybierają specyficznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są także idealnym izolatorem, a przede wszystkim chronią mieszkańców przed promieniami słonecznymi i światłem np. latarni, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje zasypiania

Wybranie ościeżnicy i okien w mieszkaniu jest bardzo istotnym momentem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Czym się wyróżnia EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest powiązanie z oknami. W ciągu dwunastu lat funkcjonowania w branży stworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, po to by wspólnie zbierać doświadczenia. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, aby odnajdywać możliwe pomysłu dla różnego rodzaju wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV w formie sandwich’a, który jest przeznaczony do zastosowania w technologii plug-and-play i zezwala na biegłą i sprawną obróbkę okna.

Nasz system sprawdził się na taką skalę, że byliśmy w stanie poszerzyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) , a także aluminium. Wyzwanie to nasze sprzymierzenie i nie stronimy od wymagających projektów indywidualnych. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niecodziennym wizjom i postaramy się zaproponować możliwe opcje do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Pyrzowicach


Pyrzowice to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu ,bądź zmieniasz okna? Szukasz rzetelnego rozwiązania wykonanego z uznanych materiałów, które będzie się sprawdzało przez wiele lat? Świetnie trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się niebanalne pomysły i doradztwo w każdym momencie zakupu.

Naszych Klientów traktujemy indywidualnie, a a do projektów podchodzimy z największą rozwagą. Okna zewnętrzne dla ludzi z Pilicy są istotnie ważnym aspektem, ze względu na dużą ilość zanieczyszczeń, która może się okazać mocno uciążliwa w okresie jesienno-zimowym. Okna PCV są bardzo szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dowiedz się więcej o możliwych zastosowaniach w Pyrzowicach. Producent okna ma za zadanie chętnie wytłumaczyć, jakie atrybuty posiadają jego okna

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami w celu rozważenia konkretnego rozwiązania w Twoim domu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to firma, której możesz zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz czekamy na Ciebie. Nie czekaj i wyślij zapytanie . Wykonujemy także pergole w Pyrzowicach.

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych