Okna Pyrzowice

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są pewnego rodzaju poglądem na świat oraz spełniają wiele funkcji.


  • Przede wszystkim dobre szyby są izolatorem ciepła
  • Stoją na straży utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby podmuch wiatru i inne zmiany pogodowe wpływały na dobre samopoczucie domowników

Każdy producent okien wie, jak istotna jest profesjonalna technika wykonania oraz jakość wykorzystywanych materiałów, po to by okna w odpowiedni sposób wypełniały swoje zadanie. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być przemyślanym wyborem, bo to od nich zależy np. jak wysokie będą rachunki, wilgotność pokoi. Wszyscy wiemy, że w kamienicach, w których jest duże zawilgocenie. źle się przebywa, a wszystkie rzeczy przybierają charakterystycznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są także świetnym izolatorem, a przede wszystkim zabezpieczają mieszkańców przed słońcem oraz światłem np. latarni, które mogą zaburzać prawidłowe funkcje snu

Wybranie ościeżnicy i okien w mieszkaniu jest bardzo ważnym elementem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Z jakiego powodu EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym idzie powiązanie z oknami. W ciągu 12 lat działalności powołaliśmy zrzeszenie producentów okien, aby razem wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, aby odnajdywać realne rozwiązania dla różnego rodzaju problemów. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV, który nadaje się do stosowania w technologii plug-and-play oraz zezwala na szybką oraz efektywną obróbkę okna.

Ten system został wdrożony się na tyle, że mogliśmy rozbudować firmę o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. Wyzwanie to nasze drugie imię i nie boimy się wymagających projektów indywidualne życzenie Klienta. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niecodziennym wizjom oraz zaproponujemy możliwe opcje do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Pyrzowicach


Pyrzowice to Twoje miasto? Budujesz dom lub zmieniasz okna? Szukasz rzetelnego rozwiązania zrobionego z odpowiednich materiałów, które będzie się sprawowało przez wiele lat? Super trafiłeś! Oferujemy niestandardowe pomysły i doradztwo w każdym momencie zakupu.

Naszych Klientów traktujemy wyjątkowo, a każdy projekt rozpatrujemy z dużą rozwagą. Okna zewnętrzne dla ludzi z Pyrzowic są szczególnie ważnym aspektem, ze względu na znaczną ilość zanieczyszczeń, która może być dość uciążliwa w okresie chłodnych dni. Okna PCV są bardzo szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dowiedz się więcej o możliwych systemach okiennych w Pyrzowicach. Fabrykant okna ma za zadanie chętnie wyjaśnić, jakie atrybuty posiadają jego produkty

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej są powiązane z różnymi właściwościami. Wybór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Najważniejszymi dla naszej firmy są jakość i satysfakcja Klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka spójna z elewacją budynku.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu rozważenia konkretnego rozwiązania w Twoim domu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz Twoja kolej. Nie zwlekaj i wyślij zapytanie zaraz. Wykonujemy także pergole w Pyrzowicach.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 797 526 097 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych