Producent okien EMV System

Pergole

Pergola Premium to propozycja dedykowana Klientom, którzy doceniają prestiż oraz doskonały komfort relaksu w swoim ogrodzie. Jej minimalistyczny design sprawia, że doskonale wpasowuje się zarówno w otoczenie domów jednorodzinnych, jak i budynków wielorodzinnych.


Innowacyjna konstrukcja dachu, oparta na ruchomych lamelach, zapewnia skuteczną ochronę przed słońcem i deszczem, pozwalając jednocześnie na regulację natężenia światła i przepływu powietrza. Dzięki 100% szczelności dachu oraz ukrytym rynnom odprowadzającym wodę zapewniona jest niezawodna ochrona nawet podczas intensywnych opadów.

nowoczesna konstrukcja z profili aluminiowych

Pergole tarasowe

5000mm

MAX. SZEROKOŚĆ

6010mm

MAX. WYSIĘG

3000mm

MAX. WYSOKOŚĆ

01

POŁĄCZENIE STYLU I FUNKCJONALNOŚCI

Pergole aluminiowe premium stwarzają przytulną atmosferę w ogrodzie, łącząc nowoczesny design z funkcjonalnością. Stanowią wyjątkowy element architektury, dodając elegancji każdej przestrzeni. Pergole to nie tylko praktyczne rozwiązanie ochronne przed słońcem i deszczem, ale także inspirujące miejsce relaksu i rodzinnych spotkań. Wykonane z wysokiej jakości aluminium charakteryzują się trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne, zapewniając funkcjonalność przez wiele lat.

02

LUKSUSOWE ROZWIĄZANIA DLA TWOJEGO TARASU

Pergole tarasowe to kwintesencja elegancji, funkcjonalności i najwyższej jakości wykonania. Oferują one nie tylko niezrównane walory estetyczne, ale także innowacyjne rozwiązania, które uczynią taras prawdziwym miejscem wypoczynku i relaksu. Możliwość personalizacji pergoli poprzez zastosowanie indywidualnego oświetlenia LED, systemu nagłośnienia oraz przesłon bocznych pozwala na stworzenie wyjątkowego, funkcjonalnego i przytulnego miejsca wypoczynku na świeżym powietrzu.

03

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH

Pergole tarasowe premium to zaawansowane technologicznie konstrukcje, które oferują maksymalną wygodę i komfort. Dzięki inteligentnym systemom regulacji, automatycznemu sterowaniu oraz integracji z systemami smart home pozwalają dostosować ochronę przed słońcem, wiatrem i deszczem do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Pergole aluminiowe
  • prosty i minimalistyczny wygląd, konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
  • konstrukcja dachu - lamele z regulacją kąta nachylenia do 135 stopni,
  • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
  • wysoki poziom szczelności, ukryty system odprowadzania wody,
  • możliwość zastosowania oświetlenia LED,
  • kolorystyka - zgodnie z paletą RAL.