Pergole Racibórz

Pergole tarasowe pełnią nie tylko funkcję wizualną, ale również pozwalają zadaszyć znaczną część tarasu. Zadaszenia chronią przed mocnymi promieniami słonecznymi oraz deszczową pogodą podczas upalnych dni, kiedy preferujemy spędzać dużo chwil na dworze. Pergola tarasowa to prawdziwe zbawienie, kiedy przygotowujemy grillowanie, zaprosiliśmy znajomych, lecz pogoda ma zdecydowanie inne plany.

Poszukujesz stylowego zadaszenia na terenie Raciborza? Dobrze się składa, ponieważ zadaszenia tarasowe to nasza specjalność. Bezpieczna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskaliśmy Klientów na terenie całego Śląska.

Pergola tarasowa - nowoczesne rozwiązanie dla Twojego domu


Klasyczny wygląd sprawia, że będą pasować zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna budowa dachu zrobiona z ruchomych lameli chroniących przed słońcem oraz deszczem. Komfort użytkowania i wygodę daje 100 % nieprzemakania dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Dodatkowym atutem jest opcja zamontowania indywidualnego oświetlenia LED, nagłośnienia i przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużoną wersję salonu.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułowej,
 • możliwość zastosowania LED,
 • możliwość wylakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, mocnego wykonania oraz imponującego wrażenia wzrokowego przez wiele lat. Indywidualnie dobrane oświetlenie ledami dodatkowo poprawi walory wizualne tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo pozytywnych cech, a zaliczyć do nich można:

 • odporność na pogodę - odpowiednie wykonanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez znaczenia na panującą pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinacji - zastosowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Wykonanie zamontowanie pergoli ogrodowej to same zalety, które są dostrzegalne już od pierwszego dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności większe poczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności stosowania parasola lub innych dodatkowych przedmiotów zapewniających ochronę przed bezpośrednim działaniem słoońca.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Raciborzu

EMV Systemfenster to marka, która jest na rynku już od wielu lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikatowe rozwiązania, które są doskonalone już ponad 12 lat. Wszystkie nasze technologie są kompatybilne i sprawdzone przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeżeli szukasz sprawdzonego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już tysiące osób, a Ty możesz przyłączyć się do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Jeśli jesteś w momencie planowania remontu bądź budujesz dom, pamiętaj, że wykonujemy także okna w Raciborzu.

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych