Pergole Zwardoń

Pergole tarasowe spełniają nie tylko funkcję wizualną, lecz także pozwalają zakryć znaczną część tarasu. Zadaszenia chronią przed mocnymi promieniami słońca i deszczową pogodą w czasie upalnych dni, kiedy lubimy spędzać dużo czasu na ogrodzie. Pergola ogrodowa to prawdziwe zbawienie, kiedy zarządziliśmy grilla, zaprosiliśmy gości, ale pogoda ma zdecydowanie inne zamiary.

Poszukujesz nowoczesnego zadaszenia na terenie Zwardonia? Dobrze się składa, bo zadaszenia ogrodowe to nasza specjalność zawodowa. Bezpieczna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskujemy Klientów w rejonie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - nowoczesne rozwiązanie dla Twojego domu


Klasyczny wygląd sprawia, że wpasują się zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna budowa dachu wykonana z ruchomych lameli chroniących przed słońcem oraz deszczem. Komfort używania i wygodę daje 100 procent szczelności dachu, oraz system ukrytych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Kolejnym atutem jest opcja zamontowania własnego oświetlenia LED, nagłośnienia i przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużenie własnego salonu.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułowej,
 • opcja zastosowania oświetlenia LED,
 • możliwość wylakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli na tarasie?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, mocnego wykonania i imponującego wrażenia wizualnego przez długi okres czasu. Indywidualnie dobrane oświetlenie LED dodatkowo wzmocni walory wzrokowe tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele zalet, a zalicza się do nich:

 • odporność na warunki atmosferyczne - prawidłowe zamontowanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez względu na panującą pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinacji - zastosowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Wykonanie zamontowanie pergoli to same plusy, które są zauważalne już od pierwszego dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności większe poczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności stosowania parasola albo innych podobnych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Zwardoniu

EMV Systemfenster to firma, która jest na rynku już wiele lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikatowe pomysły, które są dopieszczane już ponad 12 lat. Wszystkie nasze technologie są skorelowane i sprawdzone przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeśli poszukujesz sprawdzonego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już tysiące osób, a Ty możesz przyłączyć się do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą.

Jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom? Pamiętaj, że projektujemy także okna w Zwardoniu.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych