Pergole Blachownia

Zapytaj o wycenę od razu!

Pergole tarasowe spełniają nie tylko funkcję ozdobną, lecz również pozwalają zakryć znaczną część tarasu. Zadaszenia chronią przed mocnymi promieniami słonecznymi i deszczową pogodą w czasie upalnych dni, kiedy preferujemy spędzać więcej czasu na dworze. Pergola ogrodowa to realne zbawienie, kiedy zaplanowaliśmy grillowanie, zaprosiliśmy gości, ale warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne plany.

Szukasz nowoczesnego zabudowania pergolą w rejonie Blachowni? Dobrze się składa, bo zadaszenia tarasowe to nasza specjalność zawodowa. Bezpieczna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskaliśmy Klientów na terenie całego Śląska.

Pergola tarasowa - nowoczesne rozwiązanie dla Twojego ogrodu


Prosty wygląd sprawia, iż będą pasować zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna konstrukcja dachu zrobiona z ruchomych lameli chroniących przed promieniami słonecznymi oraz deszczem. Komfort używania oraz wygodę daje sto % nieprzemakania dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Dodatkowym atutem jest możliwość zamontowania indywidualnego oświetlenia LED, głośników i przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużoną wersję dużego pokoju.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułów,
 • możliwość zastosowania LED,
 • opcja polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli na tarasie?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, mocnego wykonania i imponującego wrażenia wizualnego przez długi okres czasu. Indywidualnie dobrane oświetlenie LED dodatkowo poprawi walory wizualne że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele pozytywnych cech, a zaliczyć do nich można:
 • odporność na pogodę - prawidłowe zamontowanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez względu na panującąpogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinowania - zamontowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Zrobieniezamontowanie} pergoli tarasowej to same plusy, które są dostrzegalne już od pierwszego dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim większe poczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności korzystania z parasola lub innych dodatkowych przedmiotów zapewniających ochronę przed bezpośrednim działaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Blachowni

EMV Systemfenster to firma, która jest na rynku już wiele lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikatowe pomysły, które są doskonalone już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze patenty są skorelowane i przetestowane przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeżeli poszukujesz solidnego wykonawcy z jakościowymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już tysiące osób, a Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Jeżeli jesteś w trakcie remontu bądź budujesz dom, pamiętaj, że wykonujemy również okna w Blachowni.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych