Pergole Psary

Pergole ogrodowe pełnią nie tylko funkcję ozdobną, lecz także pozwalają zakryć dużą powierzchnię tarasów. Zadaszenia chronią przed uciążliwymi promieniami słonecznymi i deszczową pogodą w czasie upalnych dni, kiedy lubimy spędzać więcej chwil na zewnątrz. Pergola tarasowa to rzeczywiste zbawienie, kiedy zarządziliśmy grilla, zaprosiliśmy znajomych, lecz pogoda ma zdecydowanie inne plany.

Poszukujesz stylowego zabudowania pergolą w rejonie Psar? Dobrze się składa, ponieważ pergole tarasowe to nasza specjalność. Solidna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskaliśmy Klientów na terenie całego Śląska.

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego domu


Niezbyt detaliczny wygląd powoduje, iż będą pasować zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna budowa dachu zrobiona z ruchomych lameli, które chronią przed promieniami słonecznymi oraz deszczem. Komfort używania oraz wygodę daje 100 % nieprzemakania dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Dodatkowym atutem jest możliwość zamontowania indywidualnego oświetlenia LED, głośników i przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużenie własnego salonu.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułowej,
 • możliwość zastosowania LED,
 • opcja polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, solidnego wykonania i imponującego wrażenia wizualnego przez wiele lat. Spersonalizowane oświetlenie LED dodatkowo wzmocni walory wizualne tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele pozytywnych cech, a zalicza się do nich:

 • odporność na warunki atmosferyczne - odpowiednie zamontowanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez względu na pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinowania - zamontowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Wykonanie zamontowanie pergoli tarasowej to same plusy, które są dostrzegalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności lepsze odczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności korzystania z parasola albo innych podobnych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim promieniowaniem słoońca.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Psarach

EMV Systemfenster to marka, która istnieje na rynku już wiele lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikatowe rozwiązania, które są dopieszczane już ponad 12 lat. Wszystkie nasze technologie są skorelowane i sprawdzone przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeżeli szukasz solidnego wykonawcy z jakościowymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już tysiące osób, a Ty możesz przyłączyć się do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom? Pamiętaj, że projektujemy także okna w Psarach.

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych