Pergole Wodzisław Śląski

Zapytaj o cenę od razu!

Pergole ogrodowe pełnią nie tylko funkcję ozdobną, lecz również pozwalają zadaszyć dużą część tarasów. Zadaszenia chronią przed uciążliwymi promieniami słonecznymi i deszczową aurą w czasie upalnych dni, kiedy preferujemy spędzać dużo czasu na ogrodzie. Pergola tarasowa to prawdziwe zbawienie, kiedy zaplanowaliśmy grillowanie, zaprosiliśmy znajomych, lecz warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne zamiary.

Poszukujesz stylowego zadaszenia w rejonie Wodzisławia Śląskiego? Dobrze trafiłeś, ponieważ zadaszenia ogrodowe to nasza specjalność zawodowa. Bezpieczna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskujemy Klientów na terenie całego Śląska.

Pergola tarasowa - nowoczesne rozwiązanie dla Twojego domu


Klasyczny wygląd sprawia, że będą pasować zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna budowa dachu zrobiona z ruchomych lameli chroniących przed słońcem i deszczem. Komfort używania oraz wygodę daje sto procent nieprzemakania dachu, oraz system ukrytych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Kolejnym atutem jest możliwość zamontowania indywidualnego oświetlenia LED, głośników i przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużoną wersję salonu.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułów,
 • możliwość zamontowania oświetlenia LED,
 • opcja polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, solidnego wykonania oraz imponującego wrażenia wizualnego przez długi okres czasu. Spersonalizowane oświetlenie LED dodatkowo poprawi walory wizualne tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele pozytywnych cech, a zalicza się do nich:

 • odporność na pogodę - odpowiednie zamontowanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez znaczenia na pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinowania - zastosowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Zrobienie zamontowanie pergoli to same zalety, które są zauważalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim większe odczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności korzystania z parasola albo innych dodatkowych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim działaniem słoońca.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Wodzisławiu Śląskim

EMV Systemfenster to firma, która jest na rynku już wiele lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikalne rozwiązania, które są dopieszczane już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze technologie są skorelowane i przetestowane przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już setki osób, a Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocną dłonią.

Jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom? Pamiętaj, iż projektujemy także okna w Wodzisławiu Śląskim.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Ostatnia aktualizacja