Pergole Będzin

Zamów pergole od razu!

Pergole tarasowe spełniają nie tylko funkcję ozdobną, ale także pozwalają zakryć znaczną część tarasów. Zadaszenia ochraniają przed mocnymi promieniami słonecznymi i deszczową pogodą podczas gorących dni, kiedy lubimy spędzać dużo czasu na zewnątrz. Pergola ogrodowa to prawdziwe zbawienie, kiedy zaplanowaliśmy grillowanie, zaprosiliśmy gości, lecz pogoda ma zdecydowanie inne zamiary.

Szukasz stylowego zabudowania pergolą na terenie Będzina? Dobrze trafiłeś, ponieważ zadaszenia tarasowe to nasza specjalność zawodowa. Solidna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskaliśmy Klientów w rejonie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - nowoczesne rozwiązanie dla Twojego domu


Prosty wygląd powoduje, iż wpasują się zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna budowa dachu zrobiona z ruchomych lameli, które chronią przed promieniami słonecznymi i deszczem. Komfort używania i wygodę daje 100 % szczelności dachu, oraz system ukrytych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Dodatkowym atutem jest opcja zastosowania indywidualnego oświetlenia LED, nagłośnienia i przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużenie własnego dużego pokoju.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułów,
 • możliwość zastosowania LED,
 • opcja polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, solidnego wykonania i imponującego wrażenia wzrokowego przez długi okres czasu. Indywidualnie dobrane oświetlenie ledami dodatkowo poprawi walory wizualne tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo pozytywnych cech, a zaliczyć do nich można:
 • odporność na warunki atmosferyczne - odpowiednie zamontowanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez względu na panującąpogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinowania - zastosowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Zrobieniezamontowanie} pergoli to same plusy, które są zauważalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności lepsze poczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności stosowania parasola lub innych podobnych przedmiotów zapewniających ochronę przed bezpośrednim działaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Będzinie

EMV Systemfenster to marka, która istnieje na rynku już od wielu lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikatowe rozwiązania, które są dopieszczane już ponad 12 lat. Wszystkie nasze patenty są skorelowane i sprawdzone przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeśli poszukujesz solidnego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już setki osób, a Ty możesz przyłączyć się do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą.

Jeżeli jesteś w momencie planowania remontu albo budujesz dom, pamiętaj, że wykonujemy także okna w Będzinie.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych