Pergole Jasienica

Pergole ogrodowe pełnią nie tylko funkcję wizualną, lecz także pozwalają zakryć znaczną część tarasów. Zadaszenia chronią przed mocnymi promieniami słonecznymi i deszczową pogodą w czasie gorących dni, kiedy preferujemy spędzać dużo chwil na dworze. Pergola tarasowa to rzeczywiste zbawienie, kiedy przygotowujemy grilla, zaprosiliśmy gości, lecz warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne plany.

Poszukujesz nowoczesnego zadaszenia w rejonie Jasienicy? Dobrze się składa, bo zadaszenia tarasowe to nasza specjalność zawodowa. Solidna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskaliśmy Klientów na terenie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - idealne rozwiązanie dla Twojego tarasu


Niezbyt detaliczny wygląd sprawia, że będą pasować zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna budowa dachu wykonana z ruchomych lameli chroniących przed promieniami słonecznymi i deszczem. Komfort użytkowania oraz wygodę daje 100 procent nieprzemakania dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Kolejnym atutem jest możliwość zamontowania własnego oświetlenia LED, nagłośnienia oraz przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużenie własnego dużego pokoju.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułów,
 • możliwość zastosowania oświetlenia LED,
 • możliwość wylakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, mocnego wykonania i imponującego wrażenia wizualnego przez wiele lat. Spersonalizowane oświetlenie ledami dodatkowo wzmocni walory wzrokowe tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele zalet, a zalicza się do nich:

 • odporność na pogodę - prawidłowe wykonanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez znaczenia na panującą pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinowania - zastosowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Wykonanie zamontowanie pergoli tarasowej to same plusy, które są zauważalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim większe odczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności stosowania parasola lub innych dodatkowych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim działaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Jasienicy

EMV Systemfenster to marka, która jest na rynku już wiele lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikatowe pomysły, które są dopieszczane już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze patenty są kompatybilne i przetestowane przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już setki osób, a Ty możesz przyłączyć się do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą.

Jeśli jesteś w momencie planowania remontu bądź budujesz dom, pamiętaj, iż wykonujemy także okna w Jasienicy.

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych