Pergole Orzesze

Zapytaj o wycenę od razu!

Pergole tarasowe pełnią nie tylko funkcję wizualną, lecz również pozwalają zadaszyć dużą część tarasu. Zadaszenia ochraniają przed uciążliwymi promieniami słońca oraz deszczową pogodą w czasie upalnych dni, kiedy preferujemy spędzać dużo chwil na ogrodzie. Pergola ogrodowa to rzeczywiste zbawienie, kiedy przygotowujemy grilla, zaprosiliśmy gości, ale pogoda ma zdecydowanie inne plany.

Szukasz nowoczesnego zabudowania pergolą na terenie Orzesza? Dobrze się składa, bo pergole ogrodowe to nasza specjalność. Solidna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskujemy Klientów w rejonie całego Śląska.

Pergola tarasowa - nowoczesne rozwiązanie dla Twojego ogrodu


Prosty wygląd sprawia, iż będą pasować zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna konstrukcja dachu wykonana z ruchomych lameli chroniących przed słońcem i deszczem. Komfort użytkowania oraz wygodę daje 100 % nieprzemakania dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Kolejnym atutem jest możliwość zastosowania indywidualnego oświetlenia LED, głośników oraz przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużenie własnego salonu.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułowej,
 • opcja zastosowania oświetlenia LED,
 • opcja wylakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, solidnego wykonania oraz efektywnego wrażenia wzrokowego przez wiele lat. Indywidualnie dobrane oświetlenie LED dodatkowo wzmocni walory wizualne że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele zalet, a zaliczyć do nich można:
 • odporność na warunki atmosferyczne - odpowiednie zamontowanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez znaczenia na panującąpogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinacji - zastosowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Zrobieniezamontowanie} pergoli ogrodowej to same zalety, które są dostrzegalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności lepsze poczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na nieosłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności stosowania parasola lub innych podobnych przedmiotów zapewniających ochronę przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Orzeszu

EMV Systemfenster to marka, która jest na rynku już od wielu lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikalne pomysły, które są doskonalone już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze technologie są kompatybilne i sprawdzone przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeśli poszukujesz sprawdzonego wykonawcy z jakościowymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już setki osób, a Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą.

Jeżeli jesteś w momencie planowania remontu bądź budujesz dom, pamiętaj, że wykonujemy również okna w Orzeszu.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych