Producent okien EMV System

Pergole Bytom

Pergole ogrodowe spełniają nie tylko funkcję wizualną, lecz również pozwalają zakryć znaczną powierzchnię tarasu. Zadaszenia ochraniają przed uciążliwymi promieniami słonecznymi i deszczową aurą w czasie gorących dni, kiedy lubimy spędzać dużo chwil na zewnątrz. Pergola ogrodowa to realne zbawienie, kiedy przygotowujemy grilla, zaprosiliśmy gości, ale warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne zamiary.

Poszukujesz stylowego zabudowania pergolą w rejonie Bytomia? Dobrze się składa, bo zadaszenia ogrodowe to nasza specjalność. Bezpieczna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskujemy Klientów w rejonie całego Śląska.

 

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego ogrodu

Klasyczny wygląd powoduje, że wpasują się zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna konstrukcja dachu wykonana z ruchomych lameli chroniących przed promieniami słonecznymi oraz deszczem. Komfort używania i wygodę daje sto % nieprzemakania dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Kolejnym atutem jest opcja zastosowania indywidualnego oświetlenia LED, głośników i przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużoną wersję dużego pokoju.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu – szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułowej,
 • możliwość zamontowania oświetlenia LED,
 • możliwość polakierowania w każdym kolorze RAL.
pergole Bytom

Jakie są zalety montażu pergoli?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, solidnego wykonania i efektywnego wrażenia wzrokowego przez długi okres czasu. Spersonalizowane oświetlenie LED dodatkowo poprawi walory wizualne że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo pozytywnych cech, a zaliczyć do nich można:

 • odporność na pogodę – odpowiednie zamontowanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez znaczenia na pogodę – ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu – pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinacji – zastosowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Zrobienie zamontowanie pergoli tarasowej to same plusy, które są dostrzegalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności lepsze poczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności stosowania parasola lub innych dodatkowych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim działaniem słonecznym.

pergole Bytom
pergole Bytom

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Bytomiu

EMV Systemfenster to firma, która istnieje na rynku już wiele lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikalne rozwiązania, które są doskonalone już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze patenty są kompatybilne i sprawdzone przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeżeli szukasz solidnego wykonawcy z jakościowymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już tysiące osób, a Ty możesz przyłączyć się do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocną dłonią.

Jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom? Pamiętaj, iż wykonujemy także okna w Bytomiu.

Formularz kontaktowy

  e-mail

  biuro@emv.eu

  telefon

  +48 786 439 249 obsługa inwestorów prywatnych
  +48 503 601 786 obsługa inwestorów biznesowych

  adres firmy

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice