Pergole Łazy

Pergole ogrodowe pełnią nie tylko funkcję ozdobną, lecz także pozwalają zadaszyć dużą część tarasów. Zadaszenia ochraniają przed uciążliwymi promieniami słonecznymi oraz deszczową pogodą w czasie gorących dni, kiedy preferujemy spędzać więcej chwil na dworze. Pergola tarasowa to realne zbawienie, kiedy zaplanowaliśmy grilla, zaprosiliśmy znajomych, ale pogoda ma zdecydowanie inne plany.

Poszukujesz stylowego zadaszenia na terenie Łaz? Dobrze się składa, ponieważ zadaszenia ogrodowe to nasza specjalność. Bezpieczna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskaliśmy Klientów w rejonie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - idealne rozwiązanie dla Twojego domu


Klasyczny wygląd sprawia, iż wpasują się zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna budowa dachu zrobiona z ruchomych lameli chroniących przed słońcem i deszczem. Komfort używania i wygodę daje 100 procent nieprzemakania dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Dodatkowym atutem jest opcja zastosowania indywidualnego oświetlenia LED, nagłośnienia oraz przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużoną wersję salonu.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułowej,
 • możliwość zastosowania oświetlenia LED,
 • opcja polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli tarasowej?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, mocnego wykonania oraz efektywnego wrażenia wzrokowego przez wiele lat. Spersonalizowane oświetlenie LED dodatkowo wzmocni walory wzrokowe że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo pozytywnych cech, a zalicza się do nich:

 • odporność na warunki atmosferyczne - odpowiednie zamontowanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez względu na panującą pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinacji - zamontowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Zrobienie zamontowanie pergoli to same zalety, które są zauważalne już od pierwszego dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności większe odczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na nieosłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności korzystania z parasola albo innych dodatkowych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim promieniowaniem słoońca.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Łazach

EMV Systemfenster to firma, która istnieje na rynku już wiele lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikalne rozwiązania, które są doskonalone już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze technologie są skorelowane i przetestowane przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeśli poszukujesz solidnego wykonawcy z jakościowymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już setki osób, a Ty możesz przyłączyć się do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocną dłonią.

Jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom? Pamiętaj, iż projektujemy także okna w Łazach.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych