Pergole Łazy

Zamów pergole od razu!

Pergole tarasowe spełniają nie tylko funkcję ozdobną, lecz także pozwalają zakryć znaczną część tarasu. Zadaszenia chronią przed uciążliwymi promieniami słonecznymi oraz deszczową aurą podczas upalnych dni, kiedy lubimy spędzać więcej chwil na dworze. Pergola tarasowa to prawdziwe zbawienie, kiedy zarządziliśmy grilla, zaprosiliśmy znajomych, ale warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne zamiary.

Szukasz stylowego zabudowania pergolą na terenie Łaz? Dobrze się składa, ponieważ pergole ogrodowe to nasza specjalność. Solidna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskaliśmy Klientów w rejonie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego ogrodu


Prosty wygląd powoduje, że wpasują się zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna konstrukcja dachu wykonana z ruchomych lameli, które chronią przed słońcem i deszczem. Komfort używania i wygodę daje 100 % szczelności dachu, oraz system ukrytych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Kolejnym atutem jest możliwość zastosowania indywidualnego oświetlenia LED, nagłośnienia oraz przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużoną wersję dużego pokoju.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułowej,
 • możliwość zamontowania oświetlenia LED,
 • możliwość polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są pozytywne cechy montażu pergolitarasowej?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, solidnego wykonania oraz imponującego wrażenia wizualnego przez wiele lat. Spersonalizowane oświetlenie ledami dodatkowo wzmocni walory wizualne że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo zalet, a zaliczyć do nich można:
 • odporność na pogodę - odpowiednie zamontowanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez względu na panującąpogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinacji - zastosowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Wykonaniezamontowanie} pergoli tarasowej to same plusy, które są dostrzegalne już od pierwszego dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności większe odczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności korzystania z parasola albo innych podobnych przedmiotów zapewniających ochronę przed bezpośrednim działaniem słoońca.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Łazach

EMV Systemfenster to firma, która istnieje na rynku już wiele lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikatowe pomysły, które są dopieszczane już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze technologie są kompatybilne i przetestowane przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeżeli szukasz sprawdzonego wykonawcy z jakościowymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już tysiące osób, a Ty możesz przyłączyć się do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocną dłonią.

Jeśli jesteś w momencie planowania remontu albo budujesz dom, pamiętaj, że wykonujemy także okna w Łazach.

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych