Pergole Cieszyn

Zamów pergole od razu!

Pergole ogrodowe pełnią nie tylko funkcję ozdobną, lecz również pozwalają zakryć dużą część tarasu. Zadaszenia ochraniają przed mocnymi promieniami słonecznymi oraz deszczową aurą w czasie upalnych dni, kiedy preferujemy spędzać więcej czasu na zewnątrz. Pergola ogrodowa to rzeczywiste zbawienie, kiedy przygotowujemy grillowanie, zaprosiliśmy gości, ale warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne plany.

Szukasz nowoczesnego zabudowania pergolą w rejonie Cieszyna? Dobrze trafiłeś, bo pergole ogrodowe to nasza specjalność zawodowa. Bezpieczna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskujemy Klientów w rejonie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego tarasu


Klasyczny wygląd powoduje, że będą pasować zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna konstrukcja dachu wykonana z ruchomych lameli, które chronią przed słońcem i deszczem. Komfort użytkowania oraz wygodę daje sto % szczelności dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania własnego oświetlenia LED, nagłośnienia i przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużenie własnego dużego pokoju.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułów,
 • opcja zastosowania LED,
 • możliwość polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, mocnego wykonania oraz imponującego wrażenia wzrokowego przez długi okres czasu. Spersonalizowane oświetlenie ledami dodatkowo poprawi walory wizualne że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo pozytywnych cech, a zaliczyć do nich można:

 • odporność na warunki atmosferyczne - odpowiednie zamontowanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez względu na panującą pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinowania - zamontowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Zrobienie zamontowanie pergoli ogrodowej to same zalety, które są dostrzegalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim lepsze odczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności stosowania parasola albo innych dodatkowych przedmiotów zapewniających ochronę przed bezpośrednim działaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Cieszynie

EMV Systemfenster to marka, która istnieje na rynku już od wielu lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikatowe pomysły, które są doskonalone już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze technologie są skorelowane i sprawdzone przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już setki osób, a Ty możesz przyłączyć się do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocną dłonią.

Jeśli jesteś w momencie planowania remontu bądź budujesz dom, pamiętaj, że wykonujemy także okna w Cieszynie.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Ostatnia aktualizacja