Pergole Krzanowice

Zamów pergole od razu!

Pergole tarasowe pełnią nie tylko funkcję ozdobną, lecz także pozwalają zadaszyć dużą część tarasów. Zadaszenia ochraniają przed uciążliwymi promieniami słońca oraz deszczową pogodą w czasie upalnych dni, kiedy preferujemy spędzać więcej czasu na zewnątrz. Pergola ogrodowa to prawdziwe zbawienie, kiedy zaplanowaliśmy grilla, zaprosiliśmy gości, ale pogoda ma zdecydowanie inne plany.

Szukasz stylowego zadaszenia na terenie Krzanowic? Dobrze się składa, bo pergole tarasowe to nasza specjalność. Solidna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskaliśmy Klientów w rejonie całego Śląska.

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego domu


Prosty wygląd sprawia, iż wpasują się zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna konstrukcja dachu wykonana z ruchomych lameli chroniących przed promieniami słonecznymi i deszczem. Komfort używania i wygodę daje 100 procent nieprzemakania dachu, oraz system ukrytych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Dodatkowym atutem jest opcja zastosowania indywidualnego oświetlenia LED, nagłośnienia oraz przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużenie własnego salonu.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułów,
 • możliwość zamontowania oświetlenia LED,
 • możliwość wylakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, solidnego wykonania i imponującego wrażenia wzrokowego przez wiele lat. Indywidualnie dobrane oświetlenie ledami dodatkowo wzmocni walory wizualne tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo zalet, a zalicza się do nich:
 • odporność na warunki atmosferyczne - odpowiednie wykonanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez względu na pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinowania - zastosowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Wykonaniezamontowanie} pergoli tarasowej to same plusy, które są zauważalne już od pierwszego dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności lepsze odczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności korzystania z parasola albo innych dodatkowych przedmiotów zapewniających ochronę przed bezpośrednim działaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Krzanowicach

EMV Systemfenster to firma, która jest na rynku już od wielu lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikalne pomysły, które są doskonalone już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze patenty są skorelowane i przetestowane przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeżeli poszukujesz solidnego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już tysiące osób, a Ty możesz przyłączyć się do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocną dłonią.

Jeśli jesteś w momencie planowania remontu lub budujesz dom, pamiętaj, że projektujjemy także okna w Krzanowicach.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych