Pergole Krzanowice

Zapytaj o wycenę od razu!

Pergole ogrodowe pełnią nie tylko funkcję ozdobną, lecz również pozwalają zadaszyć znaczną część tarasu. Zadaszenia ochraniają przed uciążliwymi promieniami słonecznymi i deszczową aurą podczas upalnych dni, kiedy lubimy spędzać więcej chwil na dworze. Pergola ogrodowa to rzeczywiste zbawienie, kiedy zarządziliśmy grillowanie, zaprosiliśmy znajomych, lecz pogoda ma zdecydowanie inne plany.

Szukasz nowoczesnego zadaszenia na terenie Krzanowic? Dobrze się składa, ponieważ pergole ogrodowe to nasza specjalność zawodowa. Solidna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskujemy Klientów w rejonie całego Śląska.

Pergola tarasowa - idealne rozwiązanie dla Twojego domu


Klasyczny wygląd powoduje, że wpasują się zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna budowa dachu wykonana z ruchomych lameli, które chronią przed promieniami słonecznymi i deszczem. Komfort używania oraz wygodę daje 100 % nieprzemakania dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Kolejnym atutem jest opcja zastosowania indywidualnego oświetlenia LED, głośników oraz przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużoną wersję dużego pokoju.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułów,
 • możliwość zastosowania LED,
 • opcja polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli na tarasie?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, solidnego wykonania i imponującego wrażenia wizualnego przez wiele lat. Spersonalizowane oświetlenie ledami dodatkowo poprawi walory wzrokowe tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo pozytywnych cech, a zaliczyć do nich można:

 • odporność na pogodę - odpowiednie wykonanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez względu na panującą pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinowania - zamontowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Wykonanie zamontowanie pergoli tarasowej to same zalety, które są zauważalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim większe odczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na nieosłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności stosowania parasola albo innych dodatkowych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim działaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Krzanowicach

EMV Systemfenster to firma, która istnieje na rynku już od wielu lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikatowe pomysły, które są doskonalone już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze patenty są skorelowane i sprawdzone przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeśli poszukujesz solidnego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już setki osób, a Ty możesz dołączyć do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocną dłonią.

Jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom? Pamiętaj, iż wykonujemy także okna w Krzanowicach.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Ostatnia aktualizacja