Pergole Kobiór

Pergole ogrodowe pełnią nie tylko funkcję wizualną, lecz również pozwalają zadaszyć znaczną powierzchnię tarasu. Zadaszenia chronią przed mocnymi promieniami słońca oraz deszczową aurą podczas gorących dni, kiedy preferujemy spędzać dużo czasu na ogrodzie. Pergola tarasowa to prawdziwe zbawienie, kiedy przygotowujemy grillowanie, zaprosiliśmy znajomych, ale warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne zamiary.

Szukasz stylowego zabudowania pergolą w rejonie Kobióra? Dobrze się składa, ponieważ zadaszenia tarasowe to nasza specjalność. Solidna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskaliśmy Klientów w rejonie całego Śląska.

Pergola tarasowa - nowoczesne rozwiązanie dla Twojego domu


Prosty wygląd sprawia, iż będą pasować zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna budowa dachu zrobiona z ruchomych lameli, które chronią przed słońcem i deszczem. Komfort używania oraz wygodę daje 100 procent nieprzemakania dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Dodatkowym atutem jest opcja zastosowania własnego oświetlenia LED, głośników i przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużoną wersję salonu.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułów,
 • opcja zastosowania oświetlenia LED,
 • możliwość wylakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli tarasowej?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, mocnego wykonania i efektywnego wrażenia wizualnego przez wiele lat. Indywidualnie dobrane oświetlenie ledami dodatkowo wzmocni walory wizualne że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele zalet, a zaliczyć do nich można:

 • odporność na pogodę - prawidłowe zamontowanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez znaczenia na panującą pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinacji - zastosowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Zrobienie zamontowanie pergoli ogrodowej to same plusy, które są dostrzegalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim większe poczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności stosowania parasola lub innych dodatkowych przedmiotów zapewniających ochronę przed bezpośrednim działaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Kobiórze

EMV Systemfenster to marka, która jest na rynku już od wielu lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikatowe rozwiązania, które są dopieszczane już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze technologie są kompatybilne i sprawdzone przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeżeli szukasz sprawdzonego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już tysiące osób, a Ty możesz dołączyć do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocną dłonią.

Jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom? Pamiętaj, iż wykonujemy także okna w Kobiórze.

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych