Pergole Wilkowice

Pergole ogrodowe pełnią nie tylko funkcję ozdobną, ale także pozwalają zadaszyć dużą część tarasu. Zadaszenia chronią przed uciążliwymi promieniami słonecznymi i deszczową aurą podczas upalnych dni, kiedy lubimy spędzać więcej chwil na zewnątrz. Pergola tarasowa to rzeczywiste zbawienie, kiedy zaplanowaliśmy grillowanie, zaprosiliśmy gości, ale warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne plany.

Poszukujesz stylowego zadaszenia w rejonie Wilkowic? Dobrze się składa, bo zadaszenia tarasowe to nasza specjalność zawodowa. Solidna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskujemy Klientów w rejonie całego Śląska.

Pergola tarasowa - idealne rozwiązanie dla Twojego tarasu


Prosty wygląd powoduje, iż wpasują się zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna budowa dachu zrobiona z ruchomych lameli chroniących przed słońcem i deszczem. Komfort używania i wygodę daje 100 % szczelności dachu, oraz system ukrytych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Dodatkowym atutem jest możliwość zamontowania własnego oświetlenia LED, głośników i przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużenie własnego salonu.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułowej,
 • opcja zastosowania LED,
 • możliwość polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli tarasowej?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, solidnego wykonania oraz efektywnego wrażenia wzrokowego przez wiele lat. Indywidualnie dobrane oświetlenie LED dodatkowo wzmocni walory wzrokowe że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele pozytywnych cech, a zalicza się do nich:

 • odporność na warunki atmosferyczne - prawidłowe zamontowanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez znaczenia na panującą pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinacji - zastosowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Zrobienie zamontowanie pergoli tarasowej to same zalety, które są zauważalne już od pierwszego dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności lepsze odczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na nieosłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności stosowania parasola lub innych dodatkowych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim promieniowaniem słoońca.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Wilkowicach

EMV Systemfenster to firma, która jest na rynku już wiele lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikatowe rozwiązania, które są dopieszczane już ponad 12 lat. Wszystkie nasze technologie są kompatybilne i przetestowane przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już tysiące osób, a Ty możesz dołączyć do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocną dłonią.

Jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom? Pamiętaj, że projektujemy także okna w Wilkowicach.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych