Pergole Kozy

Pergole tarasowe pełnią nie tylko funkcję wizualną, lecz również pozwalają zakryć znaczną część tarasów. Zadaszenia ochraniają przed mocnymi promieniami słońca oraz deszczową pogodą w czasie upalnych dni, kiedy preferujemy spędzać dużo chwil na zewnątrz. Pergola ogrodowa to rzeczywiste zbawienie, kiedy zaplanowaliśmy grillowanie, zaprosiliśmy znajomych, lecz pogoda ma zdecydowanie inne plany.

Poszukujesz nowoczesnego zadaszenia na terenie Kóz? Dobrze trafiłeś, ponieważ pergole ogrodowe to nasza specjalność. Solidna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskaliśmy Klientów w rejonie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego ogrodu


Klasyczny wygląd sprawia, iż będą pasować zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna konstrukcja dachu wykonana z ruchomych lameli chroniących przed promieniami słonecznymi i deszczem. Komfort używania oraz wygodę daje 100 procent szczelności dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Dodatkowym atutem jest opcja zamontowania własnego oświetlenia LED, nagłośnienia oraz przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużoną wersję salonu.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułowej,
 • opcja zamontowania oświetlenia LED,
 • opcja polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli na tarasie?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, solidnego wykonania i imponującego wrażenia wzrokowego przez długi okres czasu. Indywidualnie dobrane oświetlenie ledami dodatkowo wzmocni walory wzrokowe tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele zalet, a zaliczyć do nich można:

 • odporność na warunki atmosferyczne - odpowiednie wykonanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez względu na pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinacji - zastosowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Zrobienie zamontowanie pergoli tarasowej to same zalety, które są zauważalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności lepsze odczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności korzystania z parasola albo innych podobnych przedmiotów zapewniających ochronę przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Kozach

EMV Systemfenster to firma, która jest na rynku już wiele lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikatowe pomysły, które są dopieszczane już ponad 12 lat. Wszystkie nasze patenty są skorelowane i sprawdzone przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeśli szukasz solidnego wykonawcy z jakościowymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już tysiące osób, a Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocną dłonią.

Jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom? Pamiętaj, iż wykonujemy także okna w Kozach.

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych