Pergole Pyskowice

Zamów pergole od razu!

Pergole ogrodowe spełniają nie tylko funkcję wizualną, lecz także pozwalają zakryć dużą część tarasu. Zadaszenia chronią przed mocnymi promieniami słońca oraz deszczową aurą podczas gorących dni, kiedy preferujemy spędzać więcej chwil na dworze. Pergola ogrodowa to prawdziwe zbawienie, kiedy zarządziliśmy grilla, zaprosiliśmy gości, lecz pogoda ma zdecydowanie inne zamiary.

Poszukujesz stylowego zabudowania pergolą na terenie Pyskowic? Dobrze się składa, ponieważ zadaszenia ogrodowe to nasza specjalność zawodowa. Solidna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskaliśmy Klientów w rejonie całego Śląska.

Pergola tarasowa - idealne rozwiązanie dla Twojego ogrodu


Klasyczny wygląd sprawia, że będą pasować zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna budowa dachu wykonana z ruchomych lameli, które chronią przed słońcem oraz deszczem. Komfort używania i wygodę daje 100 procent szczelności dachu, oraz system ukrytych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Dodatkowym atutem jest opcja zamontowania indywidualnego oświetlenia LED, nagłośnienia i przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużoną wersję salonu.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułów,
 • możliwość zamontowania oświetlenia LED,
 • opcja polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli na tarasie?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, mocnego wykonania oraz efektywnego wrażenia wzrokowego przez długi okres czasu. Spersonalizowane oświetlenie ledami dodatkowo wzmocni walory wizualne że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele zalet, a zalicza się do nich:

 • odporność na warunki atmosferyczne - odpowiednie zamontowanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez względu na panującą pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinowania - zamontowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Zrobienie zamontowanie pergoli to same zalety, które są zauważalne już od pierwszego dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności większe poczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności korzystania z parasola albo innych podobnych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim działaniem słoońca.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Pyskowicach

EMV Systemfenster to marka, która jest na rynku już wiele lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikalne rozwiązania, które są doskonalone już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze patenty są kompatybilne i sprawdzone przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego wykonawcy z jakościowymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już setki osób, a Ty możesz przyłączyć się do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocną dłonią.

Jeśli jesteś w momencie planowania remontu bądź budujesz dom, pamiętaj, że projektujemy także okna w Pyskowicach.

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Ostatnia aktualizacja