Pergole Imielin

Zapytaj o cenę od razu!

Pergole ogrodowe spełniają nie tylko funkcję wizualną, lecz również pozwalają zakryć dużą część tarasu. Zadaszenia ochraniają przed mocnymi promieniami słońca i deszczową aurą podczas gorących dni, kiedy lubimy spędzać więcej chwil na ogrodzie. Pergola ogrodowa to prawdziwe zbawienie, kiedy zarządziliśmy grilla, zaprosiliśmy znajomych, ale pogoda ma zdecydowanie inne zamiary.

Poszukujesz stylowego zabudowania pergolą na terenie Imielina? Dobrze się składa, ponieważ pergole ogrodowe to nasza specjalność zawodowa. Solidna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskujemy Klientów w rejonie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego tarasu


Klasyczny wygląd sprawia, iż będą pasować zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna budowa dachu wykonana z ruchomych lameli chroniących przed słońcem oraz deszczem. Komfort użytkowania i wygodę daje 100 procent nieprzemakania dachu, oraz system ukrytych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania własnego oświetlenia LED, głośników i przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużenie własnego dużego pokoju.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułów,
 • opcja zastosowania oświetlenia LED,
 • możliwość polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, mocnego wykonania i efektywnego wrażenia wizualnego przez wiele lat. Spersonalizowane oświetlenie LED dodatkowo poprawi walory wizualne tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele pozytywnych cech, a zalicza się do nich:

 • odporność na warunki atmosferyczne - odpowiednie wykonanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez względu na panującą pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinacji - zastosowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Wykonanie zamontowanie pergoli ogrodowej to same zalety, które są zauważalne już od pierwszego dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności większe odczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności korzystania z parasola albo innych podobnych przedmiotów zapewniających ochronę przed bezpośrednim promieniowaniem słoońca.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Imielinie

EMV Systemfenster to marka, która jest na rynku już od wielu lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikalne rozwiązania, które są doskonalone już ponad 12 lat. Wszystkie nasze patenty są kompatybilne i przetestowane przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeżeli szukasz sprawdzonego wykonawcy z jakościowymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już tysiące osób, a Ty możesz przyłączyć się do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą.

Jeśli jesteś w momencie planowania remontu bądź budujesz dom, pamiętaj, iż projektujemy także okna w Imielinie.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Ostatnia aktualizacja