Pergole Rydułtowy

Zamów pergole od razu!

Pergole tarasowe pełnią nie tylko funkcję wizualną, lecz także pozwalają zadaszyć znaczną powierzchnię tarasów. Zadaszenia chronią przed mocnymi promieniami słońca i deszczową pogodą w czasie upalnych dni, kiedy preferujemy spędzać dużo czasu na ogrodzie. Pergola ogrodowa to realne zbawienie, kiedy zaplanowaliśmy grillowanie, zaprosiliśmy znajomych, ale pogoda ma zdecydowanie inne zamiary.

Poszukujesz stylowego zabudowania pergolą w rejonie Rydułtowach? Dobrze się składa, bo pergole tarasowe to nasza specjalność zawodowa. Solidna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskaliśmy Klientów na terenie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego tarasu


Prosty wygląd sprawia, że będą pasować zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna budowa dachu zrobiona z ruchomych lameli chroniących przed słońcem i deszczem. Komfort używania oraz wygodę daje 100 % nieprzemakania dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Dodatkowym atutem jest opcja zamontowania własnego oświetlenia LED, głośników i przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużenie własnego salonu.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułów,
 • możliwość zastosowania oświetlenia LED,
 • opcja polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli tarasowej?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, solidnego wykonania oraz efektywnego wrażenia wizualnego przez wiele lat. Spersonalizowane oświetlenie LED dodatkowo poprawi walory wizualne że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo zalet, a zalicza się do nich:

 • odporność na warunki atmosferyczne - prawidłowe zamontowanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez znaczenia na pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinowania - zastosowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Wykonanie zamontowanie pergoli tarasowej to same plusy, które są dostrzegalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim większe poczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na nieosłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności korzystania z parasola albo innych dodatkowych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Rydułtowach

EMV Systemfenster to marka, która jest na rynku już wiele lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikalne pomysły, które są dopieszczane już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze patenty są kompatybilne i sprawdzone przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeżeli poszukujesz solidnego wykonawcy z jakościowymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już tysiące osób, a Ty możesz dołączyć do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Jeśli jesteś w momencie planowania remontu bądź budujesz dom, pamiętaj, że projektujemy także okna w Rydułtowach.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Ostatnia aktualizacja