Pergole Gostyń

Pergole ogrodowe pełnią nie tylko funkcję ozdobną, ale także pozwalają zakryć dużą część tarasów. Zadaszenia ochraniają przed uciążliwymi promieniami słonecznymi i deszczową aurą podczas upalnych dni, kiedy lubimy spędzać dużo czasu na dworze. Pergola tarasowa to prawdziwe zbawienie, kiedy zarządziliśmy grilla, zaprosiliśmy znajomych, ale pogoda ma zdecydowanie inne zamiary.

Szukasz nowoczesnego zabudowania pergolą na terenie Gostynia? Dobrze trafiłeś, ponieważ zadaszenia ogrodowe to nasza specjalność zawodowa. Solidna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskujemy Klientów na terenie całego Śląska.

Pergola tarasowa - idealne rozwiązanie dla Twojego ogrodu


Niezbyt detaliczny wygląd sprawia, że będą pasować zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna budowa dachu zrobiona z ruchomych lameli chroniących przed promieniami słonecznymi i deszczem. Komfort użytkowania oraz wygodę daje sto procent szczelności dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Dodatkowym atutem jest opcja zamontowania indywidualnego oświetlenia LED, nagłośnienia i przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużenie własnego dużego pokoju.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułów,
 • opcja zastosowania oświetlenia LED,
 • opcja polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli na tarasie?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, mocnego wykonania oraz imponującego wrażenia wzrokowego przez długi okres czasu. Spersonalizowane oświetlenie ledami dodatkowo poprawi walory wizualne że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele pozytywnych cech, a zalicza się do nich:

 • odporność na warunki atmosferyczne - prawidłowe zamontowanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez znaczenia na panującą pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinacji - zamontowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Wykonanie zamontowanie pergoli to same plusy, które są dostrzegalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności większe poczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności korzystania z parasola lub innych podobnych przedmiotów zapewniających ochronę przed bezpośrednim działaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Gostyniu

EMV Systemfenster to firma, która jest na rynku już od wielu lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikatowe rozwiązania, które są doskonalone już ponad 12 lat. Wszystkie nasze patenty są kompatybilne i przetestowane przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeżeli szukasz solidnego wykonawcy z jakościowymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już tysiące osób, a Ty możesz dołączyć do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą.

Jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom? Pamiętaj, że wykonujemy także okna w Gostyniu.

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych