Pergole Kuźnia Raciborska

Pergole ogrodowe spełniają nie tylko funkcję ozdobną, ale także pozwalają zadaszyć dużą część tarasów. Zadaszenia chronią przed uciążliwymi promieniami słonecznymi i deszczową pogodą podczas gorących dni, kiedy preferujemy spędzać dużo chwil na zewnątrz. Pergola tarasowa to realne zbawienie, kiedy zaplanowaliśmy grillowanie, zaprosiliśmy znajomych, ale warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne plany.

Szukasz stylowego zabudowania pergolą na terenie Kuźni Raciborskiej? Dobrze się składa, ponieważ pergole ogrodowe to nasza specjalność. Solidna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskujemy Klientów na terenie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego ogrodu


Prosty wygląd powoduje, że wpasują się zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna budowa dachu wykonana z ruchomych lameli, które chronią przed promieniami słonecznymi i deszczem. Komfort używania oraz wygodę daje 100 procent szczelności dachu, oraz system ukrytych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Dodatkowym atutem jest opcja zamontowania własnego oświetlenia LED, głośników i przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużenie własnego salonu.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułów,
 • możliwość zastosowania oświetlenia LED,
 • możliwość wylakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli tarasowej?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, solidnego wykonania i efektywnego wrażenia wzrokowego przez długi okres czasu. Indywidualnie dobrane oświetlenie ledami dodatkowo poprawi walory wizualne że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo zalet, a zaliczyć do nich można:

 • odporność na pogodę - odpowiednie zamontowanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez znaczenia na panującą pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinacji - zamontowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Wykonanie zamontowanie pergoli tarasowej to same zalety, które są dostrzegalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności większe poczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na nieosłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności stosowania parasola lub innych podobnych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Kuźni Raciborskiej

EMV Systemfenster to marka, która istnieje na rynku już od wielu lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikatowe rozwiązania, które są dopieszczane już ponad 12 lat. Wszystkie nasze technologie są kompatybilne i sprawdzone przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeżeli poszukujesz solidnego wykonawcy z jakościowymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już setki osób, a Ty możesz przyłączyć się do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą.

Jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom? Pamiętaj, że projektujemy także okna w Kuźni Raciborskiej.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych