Pergole Zabrze

Zapytaj o wycenę od razu!

Pergole tarasowe pełnią nie tylko funkcję ozdobną, lecz również pozwalają zadaszyć dużą część tarasów. Zadaszenia chronią przed mocnymi promieniami słońca oraz deszczową pogodą w czasie upalnych dni, kiedy preferujemy spędzać więcej chwil na ogrodzie. Pergola ogrodowa to prawdziwe zbawienie, kiedy zaplanowaliśmy grillowanie, zaprosiliśmy znajomych, lecz pogoda ma zdecydowanie inne zamiary.

Poszukujesz stylowego zabudowania pergolą na terenie Zabrza? Dobrze się składa, ponieważ pergole ogrodowe to nasza specjalność. Solidna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskujemy Klientów w rejonie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - nowoczesne rozwiązanie dla Twojego domu


Niezbyt detaliczny wygląd powoduje, iż wpasują się zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna konstrukcja dachu wykonana z ruchomych lameli chroniących przed promieniami słonecznymi i deszczem. Komfort użytkowania i wygodę daje 100 % szczelności dachu, oraz system ukrytych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Dodatkowym atutem jest opcja zamontowania indywidualnego oświetlenia LED, nagłośnienia i przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużenie własnego dużego pokoju.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułów,
 • możliwość zamontowania LED,
 • opcja polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, solidnego wykonania i efektywnego wrażenia wzrokowego przez długi okres czasu. Spersonalizowane oświetlenie ledami dodatkowo wzmocni walory wzrokowe że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo zalet, a zalicza się do nich:
 • odporność na pogodę - prawidłowe zamontowanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez znaczenia na pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinowania - zastosowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Wykonaniezamontowanie} pergoli to same zalety, które są zauważalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim lepsze odczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na nieosłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności korzystania z parasola lub innych dodatkowych przedmiotów zapewniających ochronę przed bezpośrednim działaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Zabrzu

EMV Systemfenster to firma, która istnieje na rynku już od wielu lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikatowe pomysły, które są doskonalone już ponad 12 lat. Wszystkie nasze technologie są kompatybilne i przetestowane przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego wykonawcy z jakościowymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już setki osób, a Ty możesz dołączyć do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Jeżeli jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom, pamiętaj, iż projektujjemy również okna w Zabrzu.

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych