Pergole Czerwionka-Leszczyny

Zamów pergole od razu!

Pergole tarasowe spełniają nie tylko funkcję ozdobną, lecz także pozwalają zadaszyć dużą część tarasów. Zadaszenia ochraniają przed mocnymi promieniami słonecznymi oraz deszczową pogodą podczas gorących dni, kiedy lubimy spędzać więcej chwil na zewnątrz. Pergola ogrodowa to prawdziwe zbawienie, kiedy zarządziliśmy grilla, zaprosiliśmy znajomych, lecz pogoda ma zdecydowanie inne zamiary.

Poszukujesz stylowego zabudowania pergolą w rejonie Czerwionki-Leszczyny? Dobrze trafiłeś, bo zadaszenia tarasowe to nasza specjalność. Bezpieczna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskujemy Klientów na terenie całego Śląska.

Pergola tarasowa - idealne rozwiązanie dla Twojego domu


Niezbyt detaliczny wygląd powoduje, iż będą pasować zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna budowa dachu wykonana z ruchomych lameli, które chronią przed promieniami słonecznymi i deszczem. Komfort użytkowania oraz wygodę daje 100 procent szczelności dachu, oraz system ukrytych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania indywidualnego oświetlenia LED, nagłośnienia i przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużenie własnego salonu.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułowej,
 • możliwość zamontowania LED,
 • możliwość polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, mocnego wykonania i imponującego wrażenia wzrokowego przez długi okres czasu. Indywidualnie dobrane oświetlenie ledami dodatkowo wzmocni walory wzrokowe tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele pozytywnych cech, a zaliczyć do nich można:

 • odporność na pogodę - prawidłowe zamontowanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez względu na pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinacji - zamontowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Zrobienie zamontowanie pergoli tarasowej to same zalety, które są zauważalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności większe poczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności stosowania parasola lub innych podobnych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim działaniem słoońca.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Czerwionce-Leszczyny

EMV Systemfenster to firma, która jest na rynku już od wielu lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikatowe pomysły, które są dopieszczane już ponad 12 lat. Wszystkie nasze technologie są kompatybilne i sprawdzone przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeżeli szukasz solidnego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już setki osób, a Ty możesz dołączyć do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocną dłonią.

Jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom? Pamiętaj, że wykonujemy także okna w Czerwionce-Leszczyny.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Ostatnia aktualizacja