Producent okien EMV System

Pergole Bieruń

Pergole tarasowe pełnią nie tylko funkcję ozdobną, lecz także pozwalają zadaszyć dużą powierzchnię tarasów. Zadaszenia ochraniają przed uciążliwymi promieniami słońca oraz deszczową aurą podczas upalnych dni, kiedy lubimy spędzać dużo chwil na zewnątrz. Pergola tarasowa to realne zbawienie, kiedy zaplanowaliśmy grillowanie, zaprosiliśmy znajomych, lecz warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne zamiary.

Poszukujesz stylowego zabudowania pergolą w rejonie Bierunia? Dobrze trafiłeś, bo pergole tarasowe to nasza specjalność zawodowa. Solidna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskujemy Klientów na terenie całego Śląska.

 

Pergola tarasowa - nowoczesne rozwiązanie dla Twojego tarasu

Prosty wygląd sprawia, że wpasują się zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna budowa dachu zrobiona z ruchomych lameli, które chronią przed słońcem i deszczem. Komfort użytkowania oraz wygodę daje sto procent szczelności dachu, oraz system ukrytych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Dodatkowym atutem jest możliwość zamontowania indywidualnego oświetlenia LED, głośników oraz przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużenie własnego dużego pokoju.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu – szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułowej,
 • opcja zastosowania oświetlenia LED,
 • możliwość wylakierowania w każdym kolorze RAL.
pergole Bieruń

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli tarasowej?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, mocnego wykonania i efektywnego wrażenia wizualnego przez wiele lat. Indywidualnie dobrane oświetlenie LED dodatkowo wzmocni walory wizualne że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo zalet, a zaliczyć do nich można:

 • odporność na pogodę – prawidłowe wykonanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez znaczenia na panującą pogodę – ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu – pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinacji – zamontowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Wykonanie zamontowanie pergoli tarasowej to same zalety, które są dostrzegalne już od pierwszego dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim lepsze odczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności stosowania parasola albo innych dodatkowych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym.

pergole Bieruń
pergole Bieruń

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Bieruniu

EMV Systemfenster to marka, która jest na rynku już od wielu lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikatowe pomysły, które są dopieszczane już ponad 12 lat. Wszystkie nasze technologie są kompatybilne i sprawdzone przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeżeli szukasz sprawdzonego wykonawcy z jakościowymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już setki osób, a Ty możesz przyłączyć się do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom? Pamiętaj, iż wykonujemy także okna w Bieruniu.

Formularz kontaktowy

  e-mail

  biuro@emv.eu

  telefon

  +48 786 439 249 obsługa inwestorów prywatnych
  +48 503 601 786 obsługa inwestorów biznesowych

  adres firmy

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice