Pergole Bieruń

Zapytaj o cenę od razu!

Pergole ogrodowe pełnią nie tylko funkcję wizualną, ale również pozwalają zadaszyć znaczną część tarasów. Zadaszenia chronią przed uciążliwymi promieniami słońca oraz deszczową pogodą podczas upalnych dni, kiedy preferujemy spędzać więcej czasu na zewnątrz. Pergola ogrodowa to realne zbawienie, kiedy przygotowujemy grillowanie, zaprosiliśmy znajomych, ale pogoda ma zdecydowanie inne plany.

Szukasz stylowego zabudowania pergolą na terenie Bierunia? Dobrze trafiłeś, bo pergole tarasowe to nasza specjalność. Bezpieczna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskaliśmy Klientów na terenie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - idealne rozwiązanie dla Twojego ogrodu


Niezbyt detaliczny wygląd sprawia, że wpasują się zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna budowa dachu wykonana z ruchomych lameli, które chronią przed słońcem oraz deszczem. Komfort używania oraz wygodę daje sto % nieprzemakania dachu, oraz system ukrytych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Dodatkowym atutem jest opcja zastosowania własnego oświetlenia LED, nagłośnienia i przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużenie własnego salonu.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułów,
 • opcja zamontowania oświetlenia LED,
 • możliwość polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są pozytywne cechy montażu pergolitarasowej?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, solidnego wykonania i efektywnego wrażenia wizualnego przez wiele lat. Spersonalizowane oświetlenie ledami dodatkowo poprawi walory wzrokowe że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo zalet, a zaliczyć do nich można:
 • odporność na warunki atmosferyczne - prawidłowe zamontowanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez względu na panującąpogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinowania - zamontowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Zrobieniezamontowanie} pergoli ogrodowej to same zalety, które są zauważalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności większe poczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na nieosłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności stosowania parasola lub innych podobnych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim promieniowaniem słoońca.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Bieruniu

EMV Systemfenster to marka, która istnieje na rynku już od wielu lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikatowe rozwiązania, które są dopieszczane już ponad 12 lat. Wszystkie nasze patenty są skorelowane i sprawdzone przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeżeli poszukujesz solidnego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już tysiące osób, a Ty możesz przyłączyć się do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocną dłonią.

Jeśli jesteś w momencie planowania remontu albo budujesz dom, pamiętaj, iż wykonujemy także okna w Bieruniu.

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych