Pergole Woźniki

Pergole ogrodowe spełniają nie tylko funkcję ozdobną, lecz również pozwalają zadaszyć dużą powierzchnię tarasu. Zadaszenia ochraniają przed mocnymi promieniami słońca oraz deszczową aurą podczas gorących dni, kiedy preferujemy spędzać więcej czasu na ogrodzie. Pergola tarasowa to rzeczywiste zbawienie, kiedy zaplanowaliśmy grillowanie, zaprosiliśmy znajomych, ale pogoda ma zdecydowanie inne plany.

Szukasz nowoczesnego zabudowania pergolą w rejonie Woźnik? Dobrze się składa, bo pergole ogrodowe to nasza specjalność. Bezpieczna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskaliśmy Klientów w rejonie całego Śląska.

Pergola tarasowa - nowoczesne rozwiązanie dla Twojego tarasu


Niezbyt detaliczny wygląd powoduje, iż wpasują się zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna konstrukcja dachu zrobiona z ruchomych lameli chroniących przed słońcem i deszczem. Komfort użytkowania i wygodę daje sto % szczelności dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Kolejnym atutem jest opcja zastosowania indywidualnego oświetlenia LED, nagłośnienia oraz przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużoną wersję salonu.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułowej,
 • możliwość zastosowania LED,
 • możliwość wylakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli na tarasie?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, solidnego wykonania i imponującego wrażenia wzrokowego przez długi okres czasu. Spersonalizowane oświetlenie LED dodatkowo wzmocni walory wizualne tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele zalet, a zaliczyć do nich można:

 • odporność na pogodę - prawidłowe wykonanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez względu na panującą pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinacji - zastosowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Zrobienie zamontowanie pergoli ogrodowej to same plusy, które są zauważalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności lepsze odczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na nieosłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności stosowania parasola albo innych podobnych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim działaniem słoońca.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Woźnikach

EMV Systemfenster to firma, która jest na rynku już od wielu lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikalne rozwiązania, które są dopieszczane już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze technologie są skorelowane i sprawdzone przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeżeli szukasz solidnego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już tysiące osób, a Ty możesz przyłączyć się do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom? Pamiętaj, że wykonujemy także okna w Woźnikach.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych