Producent okien EMV System

Pergole Łodygowice

Pergole tarasowe spełniają nie tylko funkcję wizualną, ale również pozwalają zadaszyć dużą powierzchnię tarasu. Zadaszenia ochraniają przed uciążliwymi promieniami słońca i deszczową pogodą w czasie upalnych dni, kiedy preferujemy spędzać dużo chwil na ogrodzie. Pergola ogrodowa to rzeczywiste zbawienie, kiedy przygotowujemy grilla, zaprosiliśmy znajomych, ale warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne plany.

Poszukujesz stylowego zadaszenia na terenie Łodygowic? Dobrze się składa, ponieważ zadaszenia ogrodowe to nasza specjalność. Bezpieczna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskujemy Klientów na terenie całego województwa śląskiego.

 

Pergola tarasowa - nowoczesne rozwiązanie dla Twojego domu

Prosty wygląd powoduje, że będą pasować zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna budowa dachu wykonana z ruchomych lameli chroniących przed promieniami słonecznymi oraz deszczem. Komfort używania oraz wygodę daje sto % nieprzemakania dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Dodatkowym atutem jest opcja zastosowania własnego oświetlenia LED, nagłośnienia oraz przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużenie własnego dużego pokoju.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu – szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułowej,
 • możliwość zastosowania LED,
 • możliwość polakierowania w każdym kolorze RAL.
pergole Łodygowice

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli na tarasie?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, mocnego wykonania i efektywnego wrażenia wzrokowego przez długi okres czasu. Spersonalizowane oświetlenie ledami dodatkowo poprawi walory wzrokowe tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele pozytywnych cech, a zalicza się do nich:

 • odporność na warunki atmosferyczne – prawidłowe wykonanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez znaczenia na pogodę – ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu – pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinacji – zamontowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Wykonanie zamontowanie pergoli to same plusy, które są dostrzegalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności większe poczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności stosowania parasola lub innych dodatkowych przedmiotów zapewniających ochronę przed bezpośrednim działaniem słonecznym.

pergole Łodygowice
pergole Łodygowice

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Łodygowicach

EMV Systemfenster to marka, która istnieje na rynku już wiele lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikatowe pomysły, które są dopieszczane już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze technologie są kompatybilne i sprawdzone przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeśli szukasz solidnego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już tysiące osób, a Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocną dłonią.

Jeśli jesteś w momencie planowania remontu bądź budujesz dom, pamiętaj, że wykonujemy także okna w Łodygowicach.

Formularz kontaktowy

  e-mail

  biuro@emv.eu

  telefon

  +48 786 439 249 obsługa inwestorów prywatnych
  +48 503 601 786 obsługa inwestorów biznesowych

  adres firmy

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice