Okna Żory

Zamów okna od razu!

Okna są swego rodzaju poglądem na rzeczywistość oraz pełnią wiele roli.


  • Przede wszystkim dobre okna izolują ciepło
  • Pilnują ciepła w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby podmuch wiatru i inne zmiany pogodowe miały wpływ na komfort mieszkańców

Każdy producent okien w Żorach ma świadomość, jak istotna jest profesjonalna technologia i jakość wykorzystywanych materiałów, aby okna w odpowiedni sposób spełniały swoją rolę. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być rozważnym wyborem, bo to od nich zależy np. wysokość rachunków za ogrzewanie, wilgoć pokoi. Wszyscy wiemy, że w kamienicach, w których jest duża wilgotność. źle się funkcjonuje, a wszystkie rzeczy nabierają specyficznego zapachu.


Rolety są również super izolatorem, a przede wszystkim zabezpieczają nas przed promieniami słonecznymi i światłem np. latarni, które mogą zaburzać naturalne funkcje zasypiania

Dobór okien w domu jest niezwykle ważnym elementem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Na czym polega innowacyjność firmy EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym idzie związanie z oknami. W ciągu 12 lat funkcjonowania w branży utworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, po to by razem zbierać doświadczenia. Nasza grupa czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, aby znajdować możliwe pomysłu dla różnego typu problemów. Stworzyliśmy produkcję okien PCV, który jest przeznaczony do zastosowania w technologii plug-and-play oraz zezwala na ekspresową i łatwą obróbkę okna.

Nasz system został wdrożony się na tyle, że mogliśmy powiększyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) , a także aluminium. Wyzwanie to nasze drugie imię i nie boimy się skomplikowanych projektów indywidualne życzenie Klienta. Chętnie przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom oraz zaproponujemy możliwe warianty do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Żorach


Żory to Twoje miejsce zamieszkania? Jesteś na etapie budowy domu lub zmieniasz okna? Poszukujesz sprawdzonego rozwiązania zrobionego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawowało przez wiele lat? Świetnie trafiłeś! Oferujemy niebanalne rozwiązania i pomoc w każdym momencie zakupu.

Naszych Klientów traktujemy wyjątkowo, a a do projektów podchodzimy z dużą starannością. Okna zewnętrzne dla osób z Siemianowic Śląskich są bardzo ważnym aspektem, ze względu na znaczną ilość smogu, która jest dość ciężka do zniesienia w czasie chłodnych dni. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja oraz są odporne na zarysowania. Dowiedz się więcej o możliwych zastosowaniach w Żorach. Fabrykant okna ma za zadanie chętnie objaśnić, jakie zalety mają jego okna

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Skontaktuj się z ekspertami

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia konkretnego rozwiązania w Twoim domu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz Twoja kolej. Nie czekaj i złóż zapytanie już dziś. Wykonujemy także pergole w Żorach.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Ostatnia aktualizacja