Okna Łazy

Zamów okna od razu!

Okna są swego rodzaju poglądem na rzeczywistość i pełnią mnóstwo funkcji.


  • Po pierwsze, dobre szyby zatrzymują ciepło
  • Pilnują utrzymania odpowiedniej temperatury w pokoju
  • Nie dopuszczają, aby podmuch wiatru oraz inne warunki atmosferyczne miały wpływ na dobre samopoczucie mieszkańców

Profesjonalny producent okien w Łazach wie, jak istotna jest profesjonalna technika wykonania i jakość stosowanych materiałów, po to by okna w należyty sposób wypełniały swoje zadanie. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być przemyślanym wyborem, ponieważ to od nich zależy np. jak wysokie będą rachunki, wilgotność pokoi. Wszyscy wiemy, że w kamienicach, w których jest duża wilgotność. źle się mieszka, a wszystkie rzeczy nabierają charakterystycznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są także idealnym izolatorem, a przede wszystkim ochraniają domowników przed słońcem i światłem np. latarni, które mogą negatywnie wpływać na naturalne funkcje snu

Wybranie okien w mieszkaniu jest bardzo ważnym zadaniem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Dlaczego EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym idzie związanie z oknami. W ciągu 12 lat istnienia na rynku utworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, po to by wspólnie zbierać doświadczenia. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, aby znajdować realne rozwiązania dla różnego rodzaju wyzwań technologicznych. Opracowaliśmy produkcję okien PCV w kształcie kanapki, który jest przeznaczony do zastosowania w technologii plug-and-play i pozwala na szybką , a także sprawną obróbkę okna.

Nasz system został wdrożony się na taką skalę, że mogliśmy poszerzyć działalność o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. Wyzwanie to nasze drugie imię i nie stronimy od wymagających projektów na specjalnie zamówienie. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niecodziennym wizjom i zaproponujemy możliwe opcje do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Łazach


Łazy to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu lub zmieniasz okna? Poszukujesz rzetelnego rozwiązania wykonanego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawowało przez długi czas? Świetnie wybrałeś! W naszej ofercie znajdują się nietuzinkowe pomysły oraz doradztwo w każdym momencie zakupu.

Naszych Klientów traktujemy wyjątkowo, a a do projektów podchodzimy z największą starannością. Okna zewnętrzne dla osób z Miasteczka Śląskiego są bardzo ważnym aspektem, ze względu na znaczną ilość zanieczyszczeń, która może się okazać mocno uciążliwa w okresie jesienno-zimowym. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdź więcej informacji o możliwych zastosowaniach w Łazach. Producent okna ma za zadanie chętnie wyjaśnić, jakie zalety mają jego okna

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Skontaktuj się z ekspertami

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami w celu ustalenia konkretnego rozwiązania w Twoim domu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz czekamy na Ciebie. Nie czekaj i wyślij zapytanie już dziś. Wykonujemy także pergole w Łazach.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych